ČETVRTAK, 17. januar 2019.


FOX

08.00 Havaji 5-0
08.50 Kriminalci u odelima
09.35 Simpsonovi (14.05)
10.00 Kasl (2 epizode)
11.40 Crna lista
12.25 Mekgajver
13.15 Zvezda Lija Danijelsa
14.30 Istražitelji iz Majamija
15.20 Havaji 5-0
16.10 Kriminalci u odelima
17.00 Fleš
17.50 Do poslednjeg čoveka
18.15 Kasl (2 epizode)
20.05 Crna lista
21.00 Mekgajver
22.00 Nadareni
22.55 Istražitelji iz Majamija
23.50 Havaji 5-0
00.40 Kriminalci u odelima

FOX Life

09.15 Budni celu noć
(2 epizode)
10.10 Majk i Moli (2 ep.)
11.05 Mlađa (2 ep.)
12.00 To smo mi 3
12.55 Za narod
13.50 Prevaranti
14.45 Otkrivanje stila
15.15 Sledeći top-model
Amerike 20
16.10 Mlađa (2 ep.)
17.05 Majk i Moli (2 ep.)
18.00 Očajne domaćice (2 ep.)
20.00 Slatke male lažljivice
21.00 Uvod u anatomiju
22.00 Vatrogasna stanica 19
22.55 Mlađa (2 ep.)
23.50 Majk i Moli (2 ep.)
00.45 Očajne domaćice (2 ep.)

FOX Crime

06.00 Mesto zločina (2 ep.)
07.30 Kan
08.35 Bez traga
09.20 Las Vegas (2 ep.)
10.55 Herou
11.55 Nijanse plave
12.45 Smrt u raju
13.35 Elementarno
14.25 Mesto zločina (2 ep.)
16.10 Kan
17.15 Bez traga
18.15 Las Vegas (2 ep.)
20.05 Nijanse plave
20.55 Herou
22.00 Agata Rejzin
22.55 Elementarno
23.50 Bez traga
00.45 Herou
01.40 Spas iz vazduha

FOX Movies

00.00 Hitman: Agent 47
01.45 Dosije Iks
02.30 Dosije Iks
06.05 Devojka
iz planinske kolibe
08.00 Manki Zeterland
10.00 Šašavi robijaši
12.15 Lova do krova
14.15 Italijanski posao
16.30 DŽef koji živi kod kuće
18.15 Najvažniji dan
20.15 Mrak film 4
22.00 Gazda u kući


06.05 Jutarnji program
08.00 Jutarnji dnevnik
08.30 Jutarnji program
09.00 Vesti
09.05 Jutarnji program (nast.)
10.00 Vesti (11.00)
11.05 OSMA OFANZIVA (3/8)
12.00 Dnevnik
12.15 Sportski dnevnik
12.30 Kulturni dnevnik
12.45 Trag,
dokum. program
13.15 Rezervisano vreme
13.45 INKARNACIJA
15.10 Ovo je Srbija
16.00 BELA LAĐA (r)
17.00 Dnevnik RTV
17.20 Šta radite, bre
17.40 Beogradska
hronika
18.25 Oko, magazin
19.00 Slagalica
19.30 Dnevnik
20.05 BELA LAĐA (41/90)
21.00 Da, možda, ne
22.00 DŽERONIMO
00.00 Dnevnik
00.20 Kulturni dnevnik
00.35 Sportski dnevnik
00.45 REJ DONOVAN 4 (12/12)
01.45 Vesti
01.50 Milovan Đilas:
Razgovori sa Staljinom,
dokum. film (5/10)
02.20 Blaga Kosova i Metohije:
Novo Brdo, dokum.
program (5/6)

07.30 Čik pogodi, škol. prog.
08.00 Barbi, anim. film
08.05 Patrolne šape
08.25 Animirani filmovi
09.50 Mali dnevnik (13.40)
10.00 NINDŽA KORNJAČE 3
11.30 Rok 5 rol fest 2018,
škol. program
11.55 Na skriveno te vodim
mesto: Dragan Stojkov
12.25 SO RTS i Bojan Suđić –
Čajkovski, muz. program
13.10 Šta su sve tehnologije
uradile za nas:
Istorija farmacije
13.50 TV lica…,
zabavni program
14.50 REJ DONOVAN 4 (r. – 11/12)
15.50 ELEMENTARNO 4 (r)
16.35 Srbija na vezi
17.05 Lov i ribolov: Ponovo
na Šiškidu (1. deo)
17.50 Rukomet – SP: Nemačka –
Srbija, prenos
20.00 Milovan Đilas:
Razgovori sa Staljinom,
dokum. film (5/10)
20.35 Blaga Kosova i Metohije:
Novo Brdo, dokum.
program (5/6)
21.05 ELEMENTARNO 4 (9/24)
22.00 VIVA
23.40 Moja odiseja – Vojkan
Borisavljević,
muzički program (2. deo)
00.40 Rukomet – SP: Nemačka –
Srbija, snimak

04.30 Svitanje,
jutarnji
program
06.45 Novo jutro,
jutarnji
program
11.00 Premijera,
zabavni
program
11.15 Ekskluzivno,
zabavni program
11.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
13.00 Prvi
nacionalni
dnevnik
13.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
15.30 Nacionalni
dnevnik
16.00 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
18.30 Nacionalni dnevnik
19.15 ELIF
20.00 ISTANBULSKA
NEVESTA
20.55 ZABRANJENA LJUBAV
– nova turska serija
22.00 Brak na neviđeno,
zabavni program
22.45 Trenutak iz sna
23.45 Zadruga – Porodice
zadrugara, rijaliti
program – uživo

08.00 CIRKUS NAKAZA:
VAMPIROV POMOĆNIK
10.00 Siti kids
10.15 TAČKA KLJUČANJA (r)
12.00 HITMAN: AGENT 47 (r)
14.30 Ekskluzivno
14.45 Premijera
15.00 ZAJEDNICA
16.00 Pink svetske vesti
17.00 SELEST I DŽESI ZAUVEK
19.00 DR HAUS
20.00 ŠPIJUNI
22.00 NEBO I ZEMLJA
00.30 VRATA PAKLA
02.15 NEBO I ZEMLJA (r)
04.30 CIRKUS NAKAZA:
VAMPIROV
POMOĆNIK (r)
06.30 DR HAUS (r)
07.30 Ekskluzivno
07.45 Premijera


06.00 Ekskluziv,
zabavni program (r)
06.30 Eksploziv,
dokum. program (r)
06.55 Jutro sa Jovanom
i Srđanom,
jutarnji
program
11.15 1001 NOĆ
13.00 150 minuta,
informativno-
-zabavni
program
15.30 NA GRANICI (r)
16.30 Praktična žena,
zabavni
program
17.30 Ekskluziv,
zabavni program
18.00 Vesti
18.50 Eksploziv,
dokumentarni
program
19.15 Kviz: 100 ljudi,
100 ćudi
(voditelj
Anđelka Prpić)
20.00 POGREŠAN ČOVEK
21.00 NA GRANICI
22.00 MAMINI SINOVI
22.30 KAZANOVA
00.30 Noćni žurnal
00.45 Ekskluziv (r)
01.15 Eksploziv (r)
01.45 Kviz: 100 ljudi,
100 ćudi (r)
02.15 KAZANOVA (r)

06.00 ČIKAGO U PLAMENU (r)
06.45 VESELE
SEDAMDESETE (r)
07.15 VESELE
SEDAMDESETE (r)
07.45 Animirani
filmovi (r)
09.00 Topšop (14.30)
09.15 Animirani filmovi
11.30 PLAN LETA (r)
13.30 KUD PUKLO DA PUKLO
14.45 LUD, ZBUNJEN,
NORMALAN (r)
15.30 Stolice, kviz (r)
16.00 Vesti
16.25 Sportski pregled
16.40 Idiot TV
17.00 Galileo
18.00 TV čorba
18.30 Stolice, kviz
19.00 LUD, ZBUNJEN,
NORMALAN
19.50 Veb-serija: Dva brata
protiv Hipokrata
20.00 ČIKAGO U PLAMENU
21.00 KAZNA NA PLANINI
AJGER
23.15 Vesti
23.30 Sportski pregled
23.45 MINSKO POLJE
01.30 VESELE
SEDAMDESETE
02.00 VESELE
SEDAMDESETE
02.30 Plej TV
04.00 O2 link
04.30 Plej TV (r)

04.30 Rano jutro,
jutarnji
program
06.45 Dobro jutro, Srbijo
11.10 Topšop
11.30 Parovi –
Jutarnja kafica,
rijaliti program
11.55 Vesti
12.00 Parovi –
Jutarnja kafica,
rijaliti program
12.55 Vesti
13.05 Parovi,
rijaliti program
14.00 Parovi,
rijaliti program
– uživo
15.15 Posle ručka,
zabavni
program
17.30 Telemaster,
informativni
program
18.30 Kviz:
Naslovna strana,
zabavni
program
19.00 Upoznajte parove,
rijaliti
program
22.00 Parovi – Roditeljski
sastanak,
rijaliti program
02.30 Parovi,
rijaliti program
– uživo

06.30 Dobro jutro, Vojvodino
09.05 LJUBAV I PLES (r)
11.05 Paleta (na mađarskom)
12.10 Sučeljavanje
13.00 Moto šou
13.30 Zajedno u pola dva
14.05 PANDUR (r)
15.00 Agrodnevnik
15.30 Vojvodina zove
16.00 Vojvodinom
16.30 Srpski ekran
17.20 Pravi ugao
18.00 NS razglednice
19.00 Program za decu i mlade
19.15 Državni posao
20.05 PANDUR (16/23)
21.00 Pres i ja
22.00 Vojvođanski dnevnik
22.45 Umetnički program
23.10 Dokum. program
23.35 Ritam noći


11.15 Koš. Evrokup – snimak:
Valensija – Zvezda
13.00 Šp. + engl. fud, magaz.
14.00 Koš. Evrokup – snimak:
Frankfurt – Asvel
15.45 Trkački dosijei (3/6)
16.10 Turski fud. – Kup, snimak
18.00 Koš. Evroliga: CSKA
– Bajern, PRENOS
19.55 Fud. Kup Italije, preg.
21.00 Evroliga: Gran Kanar.
– Fenerbahče, PRENOS
22.50 Vesti
23.20 Koš. Evroliga – snimak:
Olimpijakos – Himki
00.50 NBA ekšn
01.15 Koš. Evroliga – snimak:
Makabi – Barselona

12.25 FA kup, snimak
14.10 Koš. Evrokup – snimak:
Valensija – Zvezda
15.45 Odbo. LŠ (m) – snimak:
Berlin – Belhatov
17.30 Hokej KHL: SKA St. Pet.
– Din. Moskva, PRENOS
20.00 Evroliga: Olimpijakos
– Himki, PRENOS
21.55 NBA ekšn
22.25 Auto-moto magazin
22.50 NFL pregled
23.20 Košarka Evroliga:
CSKA – Bajern, snimak
00.55 Odbo. LŠ (m) – snimak:
Ankara – Zenit Kazanj
03.10 Koš. Evroliga – snimak:
Gran Kan. – Fenerbahče

11.00 FIFA fudbal
11.30 Fran. fudbal – snimak: St.
Etjen – Marselj
13.15 Špan. fud. – Kup – snimak:
Leganes – Real M.
15.00 ABS Show, emisija
15.30 Ruk. – SP: Brazil – Koreja,
PRENOS
17.15 Ruk. SP (studio)
18.00 Ruk. – SP: Nemačka –
Srbija, PRENOS
19.45 Ruk. SP (studio)
20.30 Ruk. – SP: Španija –
Hrvatska, PRENOS
22.15 Jadran. liga, pregled
22.40 Špan. koš, pregled
02.30 Hokej NHL – PRENOS:
Los Anđeles – Dalas

05.00 Ten: Austral. open – 4. dan,
PRENOS
07.00 Ten: Austral. open – 4. dan,
PRENOS
09.00 Tenis: Gejm, Šet i Mats
ekstra (uživo)
09.15 Ten: Austral. open – 4. dan,
PRENOS
11.15 Ten: Austral. open, PRENOS
14.15 Tenis: Gejm, Šet i Mats
14.30 Biatlon: SK – Ruhpolding –
sprint 7,5 km (ž), PRENOS
19.45 Snuker: Internac. masters
London – 1/4 fin, PRENOS
01.00 Ten: Austral. open – 5. dan,
PRENOS
03.00 Ten: Austral. open – 5. dan,
PRENOS


06.00 rhunski automobili
06.45 Zvezde zalagaonica
07.10 Amer. sakupljači
08.00 Planinski ljudi (17.05)
08.55 Iskovano u vatri (15.10)
09.55 Zvezde zalagaonica (4 ep.)
11.50 Amer. sakupljači (16.10)
12.45 Borbe za skladišta
Teksas (5 ep.)
18.05 Borbe za skladišta
Teksas (2 ep.)
19.00 Iskovano u vatri
20.00 Zvezde zalagaonica
20.30 Borbe za skladišta
21.00 Projekat: Nemoguće –
Nerešene misterije
22.00 Iskovano u vatri (premi)
23.00 Zvezde zalagaonica (2 ep.)
23.55 Iskovano u vatri

09.40 Megastrukture: Sagrada
familija
10.25 Građevinska zona
10.50 Sekunde do katastrofe
11.10 Opasne granice Latinske
Amerike (2 ep.)
12.00 Istrage avion. nesreća
12.50 Sekunde do katastrofe
13.45 Misteriozni dosijei
14.05 Nacisti. megastrukture
15.00 Svih 360 stepeni (2 ep.)
17.00 Istraživač (2 ep.)
19.00 Ratni heroji piloti (2 ep.)
21.00 Nacisti. megastrukture:
Rat sa Rusijom
22.00 Nacisti. megastrukture:
Amerika u ratu
23.00 Ćorkirani u inostranstvu
23.55 Narko-biznis ( 2 ep.)

09.00 Prodaja iz skladišta V. B.
09.30 Prodaja iz skladišta
10.00 Radionica nepodobnih
mehaničara
11.00 Trgovci automobilima
12.00 Kako se pravi (2 ep.)
13.00 Vrhunsko graditeljstvo
(3 epizode)
16.00 Izazov na točkovima
17.00 Zaborav. prtljag na aukciji
17.30 Prodaja iz skladišta
18.00 Kako se pravi
18.30 Kako to rade
19.00 Ekspedicija u nepoznato
(premijera)
20.00 Kako to rade (2 ep. – prem)
21.00 Gradovi koji tonu: NJujork
22.00 Napušteni projekti (prem)
23.00 Vrhunsko graditeljstvo

06.00 Artur
07.50 Mejter
08.30 Ringe ringe raja
10.00 Ramona i Bizus
11.45 Umetnost prepuštanja
13.10 Legenda o Tarzanu
15.00 Borba polova
17.00 Kong: Ostrvo lobanja
19.00 Kormoran Strajk, ep. 3
20.00 Ghost rider
21.50 Džejn Fonda u pet činova
00.05 Mama!
02.05 Ponoćni specijal
03.55 Preveliki za propast
05.30 Holivud
na snimanju XVI, ep. 2


07.55 Film: Luj Sir najjači
čovek na svetu
09.50 Anim. film: Avril i
neverovatan svet
12.40 Film: Deset godina
14.40 Film: Luda ljubav
16.30 Film:
Bela vragolija
18.40 Film: Iznenađenje
21.00 Film: Druga šansa
23.10 Film: Čaplin
02.00 Film:
Hvala za deljenje
(ul: Mark Rafalo,
Gvinet Paltrou)
03.50 Film: 400 dana
05.20 Film: Akacije
06.45 Film:
Poslednja lekcija

07.20 Film: Kejt i Leopold
09.15 Film:
Razvedi me, zavedi me
10.55 Film:
Zemlja izgubljenih
12.35 Film: Bejb
14.05 Film: LJubavni napitak
broj 9
15.40 Film: Tihi Amerikanac
17.20 Film: Šifra Merkur
19.10 Film: Neverovatni Halk
21.00 Film:
Poroci Majamija
23.10 Film: Špijunska igra
01.15 Film: Žili
03.15 Film: LJubavni napitak
broj 9
05.15 Film:
Moje prase i ja

06.25 Film: How to Succeed in
Business Without Really
Trying
08.25 Film: Sweet Revenge
09.45 Film: The Group
12.15 Film:
Night of the Comet
13.50 Film: I Love You, Don’t
Touch Me
15.20 Film: Delirious
16.55 Film: Ned Kelly
18.35 Film: The Adventures of
Buckaroo Banzai
20.15 Film: Fx
22.00 Film: Fx 2
23.45 Film: River’s Edge
01.25 Film: Kill Switch Aka
Killing Point
03.00 Film: Sweet Revenge

DIVA

06.00 Ser: Ubistva u Midsomeru
07.50 Ser: Panduri novajlije
08.50 Film: Profesor T –
Zaostavština
10.00 Serija: Čikago u plamenu
11.00 Ser: Čikaška hitna pomoć
12.00 Ser: Ubistva u Midsomeru
14.00 Serija: Gilmorove (2 ep.)
16.00 Film: LJubavni katanci
17.50 Film: Profesor T –
Ubistvo po brojevima (1)
19.00 Ser: Pomorska patrola
(2 epizode)
21.00 Film: Sile prirode
23.10 Film: Princ osvaja
Ameriku
01.30 Serija: Zakon i red (2 ep.)
03.25 Ser: Pomorska patrola
(2 epizode)