NEDELJA, 11. novembar 2018.


FOX

06.00 Amerikanci (2 ep.)
07.40 Havaji 5-0 (2 ep.)
09.30 APB (19.00)
10.30 Istražitelji iz Majamija
(2 epizode)
12.25 Simpsonovi (16.30)
12.55 Moderna porodica (4 ep.)
14.40 Film: Goli pištolj 2 1/2 –
Miris straha
16.30 Poslednji čovek na
Zemlji
17.00 Čovek sa planom (4 ep.)
20.00 Trust
21.00 Film: Poslednji kralj
Škotske
23.40 Okružen mrtvima
00.20 Tragom sećanja
01.20 11.22.63
02.20 Soj (2 epizode)

FOX Life

08.25 Kuća za igru
(2 epizode)
09.20 Očajne domaćice (3 ep.)
12.05 Film: I onda je naišla
Poli
14.00 Rat u kući (3 ep.)
15.15 Druga šansa
16.10 Za narod
17.05 Kako sam upoznao vašu
majku (4 epizode)
19.00 Kuća za igru
(2 epizode)
20.00 Telo je dokaz (2 ep.)
22.00 Očajne domaćice (3 ep.)
00.45 Kako sam upoznao vašu
majku (4 epizode)
02.30 Kuća za igru
(2 epizode)
03.20 Rat u kući (3 ep.)

FOX Crime

06.00 Detektiv na Floridi
06.45 Privatni detektivi
07.40 Elementarno (3 ep.)
10.25 Tandem (2 epizode)
12.40 Jedinica za velike udese
13.15 Detektiv na Floridi
14.10 Elementarno (3 ep.)
16.50 Privatni detektivi
17.50 Tandem (2 ep.)
20.05 Detektiv na Floridi
21.05 Srećković
22.00 Nijanse plave
23.00 Transporter
00.00 Kraljica juga
00.55 Pucnjava
01.50 Odeljenje za istragu
(2 ep.)
03.35 Transporter
04.25 Kraljica juga

FOX Movies

00:15 Taksista
02:15 Kockar
06:00 Nevolje s mister Binom
06:30 Dadilja pod nadzorom
08:15 Srce i duše
10:15 Zaustavite venčanje
12:00 Veliki potez Maksa Kibla
13:45 Spajdermen 3
16:00 Grdana – Zla vila
18:00 Alisa u Zemlji čuda
20:00 Američka pita
22:00 Čudesni Spajdermen


06.05 Jutarnji program
08.00 Jutarnji dnevnik
08.30 Jutarnji program
(nastavak)
09.00 Vesti
09.05 Šarenica,
zabavni program
(voditelji
Ana Babić i
Slobodan Šarenac)
10.58 DIS nagradna igra,
prenos izvlačenja (5/13)
11.00 Znanje imanje
12.00 Dnevnik
12.20 Balkanskom ulicom:
Aleksandra Radović
13.05 SAT
13.50 RTS ordinacija
14.45 Vesti
14.55 Prva bašta Srbije
15.50 KORENI (r)
16.45 MARŠ NA DRINU
18.25 Sasvim prirodno
19.00 Slagalica, kviz
19.30 Dnevnik
20.05 KORENI (4/10)
21.00 Tamo daleko – 100 godina
od kraja Velikog rata,
muzički program
23.05 Dnevnik
23.25 CRVENA
KRALjICA (8/12)
00.25 Velika iluzija (r)
00.55 SAT (r)
NAPOMENA:
Vojna parada u Parizu,
prenos

08.00 Pepa Prase, anim. film
08.05 Animirani filmovi
10.00 e-TV, dokum. program
10.30 Od zlata jabuka,
dokum. program
11.00 Malo vi, malo mi,
škol. program
(na znakovnom jeziku)
11.30 Verski mozaik Srbije
12.10 Profil i profit,
dokum. program
12.35 Kultura i tradicija Roma
13.00 Sve boje života
13.30 Filozofija i…: Tišina
dokolice, obrazovni
program (5/7)
14.00 Fudbal LŠ, magazin
14.35 Emisija iz ekologije
15.00 Vi i MAP – Ekskluzivno:
Kalifornijski san –
Nino Rakićević
15.30 Koncert Bečke
filharmonije povodom
100 godina od kraja Vel.
rata, prenos iz Luvra
17.15 Tenis (m): London –
finale Svetskog tura,
snimak (15.00)
19.00 FILM
21.00 Tenis (m): London –
finale Svetskog tura,
prenos
22.30 VIKTORIJA (18/18)
23.25 NOĆNA VOŽNjA
NAPOMENA:
DERVIŠ I SMRT
DEVETO ČUDO NA ISTOKU

04.30 Svitanje,
jutarnji program
07.30 Nacionalni
dnevnik
08.30 Žikina šarenica
– nova sezona
(autor i voditelj
Žika Nikolić)
11.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
12.00 Prvi
nacionalni
dnevnik,
informativni
program
12.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
14.00 Premijera –
vikend specijal,
zabavni program
16.00 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
18.30 Nacionalni
dnevnik
19.15 Kontravizija
19.45 ELIF
20.15 ISTANBULSKA
NEVESTA
20.45 ZA MOG SINA
21.15 ŠIFRA DESPOT
– nova sezona
22.00 Zadruga – Izbacivanje,
rijaliti program
– uživo

08.00 SVAČIJA BEBA:
SPASAVANjE DžESIKE
MEKLER
10.00 Top spid
(voditelj A. Kulundžić)
11.00 PINK PANTER PONOVO
NAPADA
13.00 FOREST GAMP (r)
17.00 K-9
19.00 Biljana za vas
(autorka i voditeljka
Biljana Obradović)
20.00 TAJNI PROZOR
22.00 DNEVNA STRAŽA
00.30 PREKID
02.30 DNEVNA STRAŽA (r)
04.40 PINK PANTER PONOVO
NAPADA (r)
06.00 SVAČIJA BEBA:
SPASAVANjE DžESIKE
MEKLER (r)


06.00 Plodovi
dobre zemlje,
emisija za
poljoprivrednike (r)
07.00 Nećete
verovati (r)
07.30 Eksploziv specijal,
dokumentarni
program
07.55 Jutro sa Natašom,
jutarnji
program
12.00 Vrele gume,
emisija o
automobilizmu,
motociklizmu,
nautici
(autor i voditelj
Miodrag Piroški)
12.35 Nećete verovati (r)
13.00 Radna akcija
15.00 Zvezde Granda –
specijal,
muzički program
18.00 Vesti
18.45 Super Srbija
19.15 KAD LjUBAV ZAKASNI
(ul: Brankica
Sebastijanović,
Miloš Biković)
21.00 Nikad nije kasno,
muzički
program
23.30 Radna akcija (r)
01.20 Broadly TV (r)
02.00 Eksploziv specijal,
dokum. program (r)

06.00 Plej TV (r)
07.30 Bez komentara
08.00 Dobra zemlja
09.00 Stolice, kviz,
zabavni program
09.30 Animirani
filmovi
11.30 Galileo (r)
12.30 POVRATAK BETMENA (r)
15.00 TV čorba (r)
15.30 Stolice, kviz (r)
16.00 Vesti
16.25 Sportski pregled
16.35 Vajs sport
17.00 Galileo,
zabavno-naučni
program
18.00 TV čorba,
zabavni program (r)
18.30 Stolice, kviz,
zabavni program (r)
19.00 DVA I PO
MUŠKARCA
(2 epizode)
20.00 STIVEN SIGAL:
ČUVAR ZAKONA
21.00 KING KONG
(r. Piter Džekson;
ul: Naomi Vots,
Džek Blek,
Adrijen Brodi)
01.00 S.O.S.
01.30 Stolice, kviz (r)
02.00 Vajs magazin
03.00 ŽIVOT U BOJI (r)
03.30 Plej TV
05.00 Vajs

04.30 Rano jutro,
jutarnji program
06.45 Dobro jutro, Srbijo
08.45 Topšop (10.40)
09.00 Bolja zemlja, emisija za
poljoprivrednike
11.00 Prelo u našem sokaku,
zabavni program
11.55 Vesti,
informativni
program
12.05 Prelo u našem sokaku,
zabavni program
(nastavak)
12.55 Vesti
13.00 Prelo u našem sokaku,
zabavni program
(nastavak)
14.00 Parovi – Nedeljni ručak,
rijaliti program –
uživo
16.00 Posle ručka,
zabavni program
17.30 Telemaster,
informativni
program
18.30 Glamur,
zabavni program
19.00 Upoznajte parove,
rijaliti program
– uživo
20.05 Parovi –
Izbacivanje,
rijaliti program
02.30 Parovi,
rijaliti program
– uživo

08.00 Nacrtaj mi priču
09.10 Program za decu
10.00 Brazde
11.00 Povratak na selo
11.25 Velikani Vojvodine
12.05 Dodati život godinama
13.00 Zeleni sat
13.30 Akademac
14.00 Tabloid, zab. program
15.00 Mustre
16.30 Čari ribolova
17.30 Sve(t) oko nas
18.00 Biseri duhovnosti
Fruške gore (3/19)
18.15 Bon…ton, muzički prog.
18.40 Državni posao –
radna sedmica
20.05 ŠETNjA PO ŠUMI
22.30 Dokumentarni film
23.15 Sportska hronika
23.40 FORT MEKOJ


08.00 Kin. fud: Tjanđ. Kvanđ.
– Šangaj, PRENOS
10.00 Koš. Evroliga, pregled
10.45 F1: Brazil (kval), snim.
12.00 SK studio (uživo)
13.00 Eng. fudbal: Liverpul
– Fulam, PRENOS
14.55 Evrokup + EL, pregledi
16.15 Špan. fud: Barselona
– Betis, PRENOS
18.10 F1: Brazil, PRENOS
20.45 Špan. fudbal: Selta –
Real Madrid, PRENOS
23.05 Engl. fudbal – snimak:
Man. siti – Man. JTD
00.50 Tenis Masters kup, sn.
02.20 NFL PRENOS:
Filadelfija – Dalas

08.00 Kin. fud: Gvang. Ever. –
Tjanđin Teda, PRENOS
10.00 Kar fešn
10.30 Ita. odb. (ž) Superkup:
Koneq. – Novara, snim.
12.25 3h3 fin. turnir, pregl.
13.00 Masters kup: London –
dubl + singl, PRENOS
17.30 Engl. fud: Man. siti –
Man. junajted, PRENOS
19.00 Masters kup: London –
dubl + singl, PRENOS
23.00 Italijan. odbojka (m):
Peruđa – Modena, snim.
00.50 Engl. fudbal – snimak:
Liverpul – Fulam
02.40 Košarka VTB – snimak:
Lokomo. Kubaw – CSKA

09.00 Austral. fud. – PRENOS:
Melburn V. – Central
Kast Mariners
11.30 Fudbal LŠ, pregled
12.30 Ital. fudbal – PRENOS:
Atalanta – Inter
14.30 Fudbal LŠ, magazin
15.00 Fran. fudbal – PRENOS:
Bordo – Kan
17.00 Fudbal SLS – PRENOS:
Dinamo – C. zvezda
19.00 Jadran. liga – PRENOS:
Mornar – Budućnost
21.00 Fran. fudbal – PRENOS:
Monako – PSŽ
00.00 Arg. fudbal – PRENOS:
San Martin SJ –
Boka juniors

10.30 Fudbal MLS: Plej-of 1/4
finale (2. meč), sn. (12.30)
11.30 Snuker: Open Engleske –
finale, snimak (14.00)
15.30 Fudbal MLS: Plej-of 1/4
finale (2. meč), sn.
17.00 Fudbal MLS: Plej-of 1/4
finale (2. meč), sn.
18.00 Snuker: Open Engleske –
finale, snimak
19.00 OI: Flame Catcher –
Solt Lejk Siti
19.30 Fudbal MLS: Plej-of 1/4
finale (2. meč), sn.
21.00 Fudbal MLS: Plej-of 1/4
finale (2. meč), PRENOS
23.00 Fudbal MLS: Plej-of 1/4
finale (2. meč), PRENOS


06.00 Zvezde zalagaonica (5 ep.)
08.00 Drevni vanzemaljci
08.55 Iskovano u vatri
09.55 Al Marej: Zašto svi mrze
Engleze?: Škotska (18.05)
10.50 Planinski ljudi
11.50 Američki sakupljači
12.45 Drevni vanzemaljci
13.45 Prokletstvo zlata iz
Građanskog rata
14.40 Iskovano u vatri (16.35)
15.40 Top-lista antičkih izuma
17.35 Zvezde zalagaonica
19.00 Zvezde zalagaonica (2 ep.)
20.00 Borbe za skladišta (2 ep.)
21.00 Iskovano u vatri
22.00 Zvezde zalagaonica (2 ep.)
23.00 Iskovano u vatri (2 ep.)
00.50 Al. Marej: Zašto svi… (r)

09.00 Megagradnja
superautomobila (2 ep.)
11.00 Prvi svetski rat: Tuneli
smrti
12.00 Amerika u Velikom ratu
1917-1918
13.00 Nezvanična biografija
Kim Džong Una
14.00 U S. Koreji: Dinastija Kim
15.00 Drugi svetski rat:
Pakao pod morem
15.55 Genije: Pablo Pikaso (2 ep.)
18.00 Građenje budućnosti
19.00 Kosmos: Prostorno-
-vremenska odiseja (2 ep.)
21.00 Spejs-šatl: Trijumf i
tragedija (01.00)
22.00 Mars (00.00)
23.00 Mars: Spejs eks

09.30 Kako se pravi?
10.00 Izazov na točkovima
11.00 Lovac na starine
12.00 Trgovački duh (2 ep.)
13.00 Prodaja iz skladišta –
Vel. Britanija (2 ep.)
14.00 Prodaja iz skladišta (2 ep.)
15.00 Aukcije nekretnina (2 ep.)
16.00 Trgovci automobilima
17.00 Brzi i glasni (2 ep.)
19.00 Novi poduhvat: Aron
Kaufman
20.00 Vrhunski nindža izazov
(premijera)
21.00 U divljini s B. Grilsom
22.00 Preživljavanje –
Goli i uplašeni
23.00 Zlatna groznica
00.00 Život u divljini Aljaske

09.25 Anim. film: Praslinov
veliki film
10.40 Film: Tamo gde su divlje
stvari
12.25 Film:
Drugačiji, isto kao ja
14.25 Film: Džasper Džouns
16.05 Film: Žene 20. veka
18.05 Film:
Legenda o Tarzanu
20.00 Film: Veličanstveni
šoumen
21.45 Serija: Hronike Tajms
skvera (2. sezona, 9/9)
22.55 Film: Vozač
00.45 Film:
Iznenadni udarac
02.30 Film: Totem
03.55 Film: Volstrit


08.50 Animirani film:
Pčelica maja
10.15 Anim. film:
Ponjo na litici
iznad mora
12.25 Film: Tvrd orah
14.30 Film:
Denijeva leteća stolica
16.30 Film: Mihael Kolhas
18.55 Film: Ulični lovac
21.00 Film:
Igraj svoju igru 3
23.35 Film:
Igraj svoju igru 2
02.10 Film: Jama i klatno
03.30 Film:
Žestoka dama
05.10 Film: Fort Blis
06.55 Film: Šifra smrti

07.05 Film: Istina o ljubavi
08.40 Film: Bez baterija
10.25 Film: Bez ljutnje, molim
12.10 Film:
Zemlja izgubljenih
13.50 Film: Poslednji
poljubac
15.30 Film: Priča o Rikiju
Bobiju
17.15 Film (premijera):
Bili Eliot
19.05 Film: Tornado
21.00 Film: Smrtonosna
razdaljina
22.40 Film: Hanibal
00.55 Film:
Ubica mekog srca
02.30 Film: Rejčel se udaje
05.25 Film: Božićni heroj

06.50 Film: Retroactive
08.20 Film: The Sorcerer and
the White Snake
10.00 Film: Kings of the Sun
11.45 Film: Extreme Adventures
of Super Dave
13.15 Film: A Monkey On My
Shoulder
14.45 Film: The Dognapper
16.45 Film: Crisscross
18.25 Film: Chattahoochee
20.00 Film: Red Corner
22.00 Film: Fx
23.45 Film: The Package
01.30 Film: Kings of the Sun
03.15 Film: Edge of Sanity
05.00 Mythical Movie Theaters
(mitski bioskopi) –
The Campoamor: Havana

DIVA

06.00 Serija: Gilmorove
06.50 Film: Rajski Božić
08.40 Film: Kristinin prošli
Božić
10.30 Film: Najgori Božić
namrgođene mačke
12.20 Film: Oseća se Božić
14.10 Film: Čarobni božićni
ukrasi
16.00 Film: Romansa u “Kolibi
kod irvasa”
17.50 Film: Božićni voz
19.40 Film: Gospodin Božić
21.30 Film: Bio jednom jedan
Božić
23.20 Film: Kod kuće za Božić
01.10 Serija: Pomorska
patrola (4 epizode)
05.05 Serija: Gilmorove