PETAK, 7. jun 2019.


FOX

08.00 Mornarički
istražitelji: L. A. (15.30)
08.55 Istražitelji iz Majamija
09.50 Štreberi (2 epizode)
10.45 Malkolm u sredini (2 ep.)
11.40 Moć iz senke
12.45 Dosije Iks
13.40 Orvil
14.35 Havaji 5-0
16.15 Istražitelji iz Majamija
17.10 Muška posla (2 ep.)
18.05 Štreberi (2 epizode)
19.00 Malkolm u sredini (2 ep.)
20.00 Moć iz senke
21.00 Film: Kralj škorpija
22.55 Havaji 5-0
23.55 Mornarički
istražitelji: L. A.
00.50 Istražitelji iz Majamija

FOX Life

09.15 Presuda
10.10 Neprilagođena
porodica (2 epizode)
11.05 Majk i Moli (2 ep.)
12.00 Za narod
12.55 Mik (2 epizode)
13.50 Očajne domaćice
14.45 Izbaci mamu uljeza
15.15 Odrasti kao supermodel
16.10 Dogovor
17.05 Presuda
18.00 Šapat duhova
19.00 Majk i Moli (2 epizode)
20.00 Neprilagođena
porodica (2 epizode)
21.00 Film:
Memoari jedne gejše
23.50 Južnjačko srce
00.45 Šapat duhova

FOX Crime

06.00 Rouzvud (2 epizode)
07.35 Bul
08.35 Mornarički
istražitelji (20.05)
09.30 Spas iz vazduha
10.00 Ubistva u Midsomeru
12.10 Ef-Bi-Aj 1
13.05 Zločinački umovi
14.05 Rouzvud (2 epizode)
15.55 Bul
16.50 Kan
18.00 Ubistva u Midsomeru
21.00 Bez traga (5. sezona)
22.00 Agata Kristi:
Kriminalne igre
23.55 Kan
01.10 Bez traga (5. sezona)
02.00 Ubistva u Midsomeru
03.40 Mornarički istražitelji

FOX Movies

01.00 Ananas ekspres
03.00 Dosije Iks
06.00 Vodeni život
sa Stivom Zisuom
08.00 Nevolje s mister Binom
08.30 Zatočena u raju
10.15 Bez vesla
12.15 Njihove oči
su gledale Boga
14.30 Kolumbijka
16.30 Veliki potez
Maksa Kibla
18.15 Nađi posao
20.00 Dosije Iks
21.00 Profesor
teške kategorije
23.00 Međunarodna prevara


06.05 Jutarnji
program (08.30)
08.00 Jutarnji dnevnik
09.00 Vesti (10.00, 11.00)
09.05 Jutarnji
program (10.05)
10.05 Jutarnji
program (nast.)
11.05 KOMŠIJE (52/68)
12.00 Dnevnik
12.15 Sportski dnevnik
12.30 Kulturni dnevnik
12.45 Tenis: Rolan Garos –
1/2 finale 1, prenos
zatim
Tenis: Rolan Garos –
1/2 finale 2, prenos
Rezerve:
– Moja lepa Srbija
DRUGI ČOVEK
Ovo je Srbija
16.00 SREĆNI LJUDI (r)
17.00 Dnevnik RTV
17.20 Šta radite, bre
17.40 Beogradska hronika
18.25 Oko/Oko magazin
19.00 Slagalica, kviz
19.30 Dnevnik
20.05 SREĆNI LJUDI (12/70)
21.10 S Tamarom u akciji
22.05 DETE 44
00.30 Vesti
00.35 Kulturni dnevnik
00.50 Sportski dnevnik
01.00 DAUNTONSKA
OPATIJA (2 sez, 4/9)
01.55 Vesti

08.00 Pepa Prase
08.05 Animirani filmovi
09.47 Mali dnevnik (14.05)
10.00 Može i drugačije (13.20)
10.15 Promaja
10.30 Obrazovni program
10.55 Trezor, dokum. program
11.55 Kineski nacionalni
plesni teatar
„Konfučije“
13.20 Može i drugačije
13.40 Edu global
14.15 DAUNTONSKA
OPATIJA 2 (r)
15.15 GOSPOĐA 3 (r)
16.40 Kuća nauke: Politehnika
– Škola za nove
tehnologije
17.10 Studio znanja: Digitalna
transformacija,
obrazovni program
18.20 Fudbal (u-20): SP –
1/4 finale 2, prenos
20.10 Emisija iz kulture
20.50 Fud. (ž) – SP:
Francuska – Koreja,
prenos
22.40 GOSPOĐA
(3. sezona, 9/9)
00.10 „Vampiri“,
muzički program (2. deo)
02.19 Fudbal (u-20): SP –
1/4 finale 2 + Fudbal (ž)
– SP: Francuska – Koreja +
Tenis: Rolan Garos –
1/2 finala, snimci

04.30 Svitanje,
jutarnji
program
06.45 Novo jutro,
jutarnji
program
11.00 Premijera,
zabavni
program
11.15 Ekskluzivno,
zabavni program
11.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
13.00 Prvi nacionalni
dnevnik
13.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
15.30 Nacionalni
dnevnik
16.00 Zadruga –
nominacije
– uživo
18.30 Nacionalni
dnevnik,
info. program
19.15 ELIF
20.00 ISTANBULSKA
NEVESTA
21.00 SERIJA
22.00 Pinkove zvezdice
– all stars,
muzički program
00.00 Zadruga – Igra istine,
rijaliti program
– uživo

08.00 DVOBOJ KOD DIABLA
10.00 Siti kids
10.15 Nautika,
zabavni program
10.30 SPAJDERMEN (r)
12.45 RAĐANJE (r)
15.00 OFIS
16.00 Pink svetske vesti
17.00 POLICAJAC
IZ VRTIĆA 2
19.00 BEKSTVO IZ
ZATVORA
20.00 BRZINA 2
22.15 LUDA VOŽNJA
00.15 VANREDNO STANJE 3
02.00 POLICAJAC
IZ VRTIĆA 2 (r)
04.00 DVOBOJ KOD
DIABLA (r)
06.00 BEKSTVO IZ
ZATVORA (r)


06.00 Ekskluziv,
zabavni program (r)
06.30 Eksploziv,
dokum. program (r)
06.55 Jutro sa Jovanom
i Srđanom,
jutarnji program
11.15 PARAMPARČAD
13.00 150 minuta,
informativni
program
15.30 ISTINE I LAŽI (r)
16.30 Praktična žena,
zabavni
program
17.30 Ekskluziv,
zabavni program
18.00 Vesti,
info. program
18.50 Eksploziv,
dokumentarni
program
19.15 Kviz: 100 ljudi,
100 ćudi
(voditeljka
Anđelka Prpić)
20.00 Loto
20.10 POGREŠAN ČOVEK
21.00 ISTINE I LAŽI
22.00 PARADA
22.40 SVET ODRASLIH
00.40 Noćni žurnal,
info. program
01.00 LUTALICA
03.00 Vajs, dokum.
program
04.00 STRASTI TOSKANE

06.45 KUHINJA (r)
07.25 ŠTREBERI (r. – 2 ep.)
08.05 Animirani filmovi (r)
11.00 SVE TAJNE (r)
11.55 O2 presek (12.55, 13.55)
13.00 KUD PUKLO
DA PUKLO
14.00 Topšop
14.15 LUD, ZBUNJEN,
NORMALAN (r)
14.55 O2 presek
15.00 TV čorba (r)
15.30 Stolice, kviz (r)
16.00 Vesti
16.30 Fokus
16.45 Sportski pregled
17.00 Galileo
17.55 O2 presek
18.00 TV čorba
18.30 Stolice, kviz
18.55 O2 presek
19.00 LUD, ZBUNJEN,
NORMALAN
19.55 O2 presek
(20.55, 21.55)
20.00 KUHINJA
21.00 TRINAESTI RATNIK
23.30 Vesti
23.45 Fokus (r)
00.05 Sportski pregled
00.15 S.O.S.
00.45 KLJUČ TAJNI
01.55 O2 presek (02.55,
03.55, 04.55, 05.55)
02.30 ŠTREBERI
03.00 Plej lista
04.30 O2 link

04.30 Rano jutro
06.45 Dobro jutro, Srbijo
11.10 Topšop
11.30 Parovi –
Jutarnja kafica,
rijaliti program
11.55 Vesti
12.00 Parovi –
Jutarnja kafica,
rijaliti program
12.55 Vesti
13.05 Parovi,
rijaliti program
13.50 Vesti
14.30 SUZE MOJE SESTRE
– nova turska serija
15.20 Posle ručka,
zabavni
program
17.30 Telemaster,
informativni
program
18.10 Glamur
18.30 Kviz: Naslovna strana,
zabavni program
19.00 Upoznajte parove,
rijaliti program
21.00 Kviz: Soba sreće,
zabavni
program
22.00 Parovi –
Vruća stolica,
rijaliti
program
02.30 Parovi,
rijaliti program
– uživo

06.30 Dobro jutro, Vojvodino
09.05 Dodati život godinama
10.00 Tabloid (r)
11.05 Paleta
12.10 Pres i ja (r)
13.00 Globalno
13.30 Zajedno u pola dva
14.05 PJ PALERMO (r)
15.00 Agrodnevnik
16.00 Vojvodinom
16.30 Sportska Vojvodina
17.30 Politbiro
18.00 Grad i mi
18.55 Kurbla, pozitivni
mladi ljudi
19.15 Državni posao
20.05 PJ PALERMO (6b/6)
21.00 Petkazanje
22.45 Biseri duhovnosti
Fruške gore
23.00 GOSPOĐICA MODERNA


10.00 Fud. (U-18) – Zlatibor
– 1/4 finale 1, 2 i 3,
PRENOSI
16.00 F1: Kanada – 1. trening,
PRENOS
18.00 Fudbal – kvalif. za EP:
Gruzija – Gibraltar,
PRENOS
20.45 Fudbal – kvalif. za EP:
Danska – Rep. Irska,
PRENOS
22.40 Odb. (m) – Liga nacija:
Nemačka – Srbija,
PRENOS
01.00 Fudbal – kvalif. za EP,
pregled
03.00 NBA fin. (G4) – PRENOS:
Golden Stejt – Toronto

08.40 Odbojka LN (m): Brazil
– Iran, PRENOS
10.30 Odbojka Liga nacija (ž):
SAD – Brazil, snimak
12.10 Odbojka LN (m): Japan
– Argentina, PRENOS
14.10 NBA fin. (G3) – snimak:
Golden stejt – Toronto
16.00 Fudbal U-18 Zlatibor:
1/4 finale 4, PRENOS
18.30 Odbojka Liga nacija (m):
Kina – Bugarska, snim.
20.45 EP kval: Makedonija
– Poljska, PRENOS
23.15 Fud. EP kval. – snimak:
Ukrajina – Srbija
01.40 Odbojka LN (m): Kanada

10.30 Vesti
11.00 U obruču
11.30 Špan. futsal, snimak
13.45 Fudbal MLS – snimak:
Njujork siti – Sinsinati
15.30 Fudbal LE – finale:
Čelsi – Arsenal, snimak
17.30 Peaking, emisija
18.00 Košarka – Srpska liga,
PRENOS
20.00 Peaking, emisija
20.30 Špan. košarka, PRENOS
22.30 Teme do Arene, emisija
22.55 Vesti
23.30 Put u Tokio, emisija
00.00 Arena eSports, emisija
00.30 Shortlist, emisija
01.00 Bejzbol MLB, PRENOS

09.35 Tenis: Duel dana, snimak
10.30 Tenis: Rolan Garos –
1/2 finale žene, snimak
11.30 Tenis: Rolan Garos –
1/2 finale žene, snimak
12.35 Tenis: Gejm, Šet i Mats
ekstra, PRENOS
12.50 Tenis: Rolan Garos –
1/2 finale muškarci,
PRENOS
16.00 Tenis: Gejm, Šet i Mats
ekstra, PRENOS
16.15 Tenis: Rolan Garos –
1/2 finale muškarci,
PRENOS
19.00 Tenis: Gejm, Šet i Mats,
PRENOS
19.30 Tenis: Duel dana, snimak


06.00 Iskovano u vatri
06.45 Zvezde zalagaonica
07.10 Amer. sakupljači (2 ep.)
08.55 Iskovano u vatri
09.55 Zvezde zalagaonica (4 ep.)
11.50 Amer. sakupljači
12.45 Borbe za skladišta (5 ep.)
15.10 Iskovano u vatri (2 ep.)
17.05 Zvezde zalagaonica
18.05 Borbe za skladišta
Teksas (2 ep.)
19.00 Iskovano u vatri
20.00 Borbe za skladišta (4 ep.)
22.00 Lovci na retro tehniku
(premijera – 2 epizode)
23.00 Viteška borba:
Stogodišnji rat
23.55 Iskovano u vatri
00.50 Borbe za skladišta

09.00 Aerodromsko
obezbeđenje: Peru (16.00)
10.00 Tragom nasleđa
11.00 U Severnoj Koreji:
Dinastija Kim
12.00 Avionske nesreće (2 ep.)
14.00 Ćorkirani u
inostranstvu (2 ep.)
17.00 Drevni iks fajlovi 2
18.00 Herodova poslednja
grobnica
19.00 Najteže popravke na
svetu (2 epizode)
21.00 Auto SOS
22.00 Auto SOS (spec.):
Sedmodnevni izazov
23.00 Tajne neverovat. mašina
00.00 Priča o nama s Morganom
Frimenom (2 ep.)

09.30 Odbačeno i zatrpano
10.00 Lovac na starine
11.00 Brzi i glasni
12.00 Trgovci automobilima
13.00 Spasavanje radionice
(2 epizode)
16.00 Izazov na točkovima
17.00 Spasav. starih građevina
17.30 Odbačeno i zatrpano
(premijera)
18.00 Kako to rade
18.30 Kako se pravi
19.00 Ekspedicija u nepoznato
20.00 Nezakonite destilerije
(premijera – 2 epizode)
22.00 U potrazi za Eskobarovim
milionima
23.00 Ekspedicija u nepoznato
00.00 Izazov na točkovima

06.00 Spid Rejser
08.15 Grad heroja
09:55 Letopisi Narnije:
Putovanje Namernika zore
11.50 Neviđeni 2
13.45 Oz, veliki i moćni
15.55 Dvojnik, ep. 5
16.50 Dvojnik, ep. 6
17.45 Premijera
Filmovi i zvezde XI, ep. 23
18.15 Luda patrola
20.00 Premijera
Milijarde IV, ep. 5
21.00 Premijera
Pad viteza II, ep. 3
21.50 Prljava isporuka
23.40 Superflaj
01.35 Ispovest opasnog uma
03.30 Prljava isporuka
05.15 Još nismo gotovi


09.00 Anim. film:
Smotanko i Trapavko –
Neverovatna misija
11.00 Film: U šumi Hakibaki
12.45 Film: Gigantski
14.50 Film:
Rimski gladijatori
16.50 Film: Uteja – 22. jul
18.55 Film: Ulični lovac
21.00 Film: Bilo jednom u
Bruklinu
23.25 Film: Zeleno je boja
ljubavi
01.25 Film: Trinaest grehova
02.55 Film:
Sifražetkinje
04.40 Film: Zbogom moja
kraljice
06.20 Film: Samac

06.50 Film: Helboj 2 – Zlatna
vojska
08.45 Film: Ubica mekog srca
10.20 Film: Skot Pilgrim
protiv celog sveta
12.10 Film: Kralj škorpija –
Bitka za iskupljenje
13.55 Film: La Bamba
15.40 Film: Nova šansa
17.35 Film: Razvedi me,
zavedi me
19.15 Film: O brate, gde si?
21.00 Film:
Povratak mumije
23.05 Film (premijera):
Čakijevo prokletstvo
00.45 Film: Traži se
02.35 Film: Žili
04.40 Film: Devojke biraju

06.30 Serija: Close Up 01
(6. epizoda)
07.10 Film: Manhattan
08.45 Film: Emma
10.45 Film: Stella
12.30 Film: Some Girls
14.00 Film: Manhattan
15.35 Film: Balls of Fury
17.05 Film: Company Business
18.40 Film: True Confessions
20.25 Film: Monty Python
And The Holy Grail
22.00 Film: Assault
on Precinct
23.45 Film: Bulletproof
01.05 Film: Nos4a2
(1. sezona, 1. epizoda)
02.00 Film: Stone Cold Dead
03.45 Film: Dead Of Winter

DIVA

06.00 Serija: Ubistva u
Midsomeru
08.00 Serija: Bibliotekari
09.00 Serija: Havaji 5-0
(2 epizode)
11.00 Serija: Monk
12.00 Serija: Ubistva u
Midsomeru
14.00 Serija: Zakon i red (2 ep.)
16.00 Film: Ljubavni katanci
18.00 Serija: Monk
19.00 Serija: Frindž (2 ep.)
21.00 Film: Dadilja Mekfi
23.00 Film: Dadilja Mekfi se
vraća
01.10 Serija: Frindž (2 ep.)
03.10 Serija: Havaji 5-0
(2 epizode)
05.05 Serija: Bibliotekari