PONEDELJAK, 13. maj 2019.


FOX

07.30 Poslednji čovek na
Zemlji
08.00 Mornarički
istražitelji: L. A. (23.55)
08.55 Istražitelji iz Majamija
09.50 Bouns (2 epizode)
11.40 Kasl (20.00)
12.35 Film: Totalni opoziv
15.10 Havaji 5-0
16.15 Istražitelji iz Majamija
17.10 Fleš
18.05 Bouns (2 epizode)
21.00 Mekgajver
22.00 Dokazano nevin
22.55 Havaji 5-0
00.50 Istražitelji iz Majamija
01.45 Poslednji čovek na
Zemlji
02.05 Da Vinčijevi demoni

FOX Life

09.15 Telo je dokaz
10.10 Bez reči (2 ep.)
11.05 Vitni (2 epizode)
12.00 Film: Miris žene
14.25 Očajne domaćice
15.40 Kuća za igru
16.10 Dinastija
17.05 Telo je dokaz
18.00 Šapat duhova
19.00 Majk i Moli (2 epizode)
20.00 Bez reči (2 ep.)
21.00 Film: Moja velika mrsna
pravoslavna svadba
22.55 Dinastija
23.50 Južnjačko srce
00.45 Šapat duhova
01.40 Majk i Moli (2 epizode)
02.30 Bez reči (2 ep.)
03.15 Dinastija

FOX Crime

06.00 Elementarno (2 ep.)
07.35 Bul
08.35 Mornarički
istražitelji
09.30 Bez traga
10.25 Šerlok
12.15 Agata Kristi:
Kriminalne igre
14.15 Elementarno (2 ep.)
16.10 Bul
17.05 Kan
18.15 Šerlok
20.05 Mornarički
istražitelji
21.00 Bez traga (01.10)
22.00 Smrt u raju (8. sezona)
23.10 Privatni detektivi
00.00 Kan
02.00 Šerlok

FOX Movies

00.00 Zatvorski krug
02.00 Ispod površine
06.00 Načo Libre
07.30 Porodica Adams
09.30 Princeza nevesta
11.15 Velika očekivanja
13.30 Čarlijevi anđeli 2:
Totalno zagušenje
15.30 Pogodi ko
dolazi za Božić
17.15 Kralj ribara
20.00 Dosije Iks
21.00 Iz neposredne blizine
22.45 Oskar


06.05 Jutarnji program
08.00 Jutarnji dnevnik
08.30 Jutarnji program (nast.)
09.00 Vesti (10.00, 11.00)
09.05 Jutarnji program (nast.)
10.05 Jutarnji program (nast.)
11.05 KOMŠIJE (34/68)
12.00 Dnevnik
12.15 Sportski dnevnik
12.25 Lov i ribolov
12.55 ŽMURKE (r)
13.45 LJUBAV I MODA
15.20 Ovo je Srbija
16.10 MOJ ROĐAK SA SELA (r)
17.00 Dnevnik RTV
17.20 Šta radite, bre
17.40 Beogradska hronika
18.25 Oko magazin
19.00 Slagalica, kviz
19.30 Dnevnik
20.05 MOJ ROĐAK SA
SELA (20/28)
21.05 Potera
22.00 MOJA
GENERACIJA Z (40/44)
22.30 Dnevnik
22.50 Kulturni dnevnik
23.05 Sportski dnevnik
23.15 Autoportret:
Tihomir Stanić
23.45 MILIJARDE (3. sez, 4/12)
00.45 Vesti
00.50 Čovek koji je ukrao
Benksija, dokum. film
NAPOMENA:
11.30 Tenis: Rim – Italija open,
prenos

07.40 Metla bez drške
08.00 Pepa Prase, anim. film
08.05 Vodeni svet malih gupija
08.30 Lola i Mila, anim. film
08.35 Mašine strašne priče
08.40 Animirani filmovi
09.48 Mali dnevnik (13.00)
10.00 Pazi mladost (1/10)
10.20 Sve boje života
10.50 Trezor
11.50 Karmina Burana,
muzički program
13.05 S Tamarom u akciji (r)
14.05 MILIJARDE 3 (r. – 3/12)
15.05 GOSPOĐA (r)
16.25 MAJSTOR I
MARGARITA
18.05 Srpska ekonomija
18.35 TV mreža
19.10 Andre Riju:
Muzika za dušu
19.40 Čovek koji je ukrao
Benksija, dok. film
21.15 Dramski ponedeljak:
Ciklus – Majstori glume
(Dragan Nikolić):
„Dvoboj za troje“
22.10 LJUBAV U BEKSTVU
(ciklus filmova
Fransoa Trifoa)
23.45 VIKINZI (4 sez, 13/20)
00.40 21. Pančevački džez
festival:
Kristof Bačo trijad
NAPOMENA:
11.30 Tenis: Rim – Italija open,
prenos

04.30 Svitanje,
jutarnji program
06.45 Novo jutro,
jutarnji program
11.00 Premijera,
zabavni
program
11.15 Ekskluzivno,
zabavni
program
11.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
13.00 Prvi nacionalni
dnevnik,
informativni
program
13.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
15.30 Nacionalni
dnevnik,
informativni
program
16.00 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
18.30 Nacionalni
dnevnik
19.15 ELIF
20.00 ISTANBULSKA
NEVESTA
21.00 ZABRANJENA LJUBAV
– nova turska serija
22.00 Zadruga – Izbor potrčka,
rijaliti program
– uživo

08.00 POGRANIČNI ŠERIF
09.15 Siti kids
10.00 MAMURLUK U VEGASU (r)
12.00 AMELIJA
14.30 Ekskluzivno
14.45 Premijera
15.00 OFIS
16.00 Pink svetske vesti
17.00 ŽDREBE
19.00 BEKSTVO IZ
ZATVORA
20.00 KO PREŽIVI
PRIČAĆE
22.30 CRVENA REKA
00.30 STAZA ISKUPLJENJA
02.30 ŽDREBE (r)
04.30 POGRANIČNI
ŠERIF (r)
06.00 BEKSTVO IZ
ZATVORA (r)
07.00 Zdravlje i vi


06.00 Ekskluziv,
zabavni program (r)
06.30 Eksploziv,
dokumentarni
program (r)
06.55 Jutro sa Jovanom
i Srđanom,
jutarnji program
11.15 1001 NOĆ
13.00 150 minuta,
informativno-
-zabavni
program
15.30 ISTINE I LAŽI (r)
16.30 Praktična žena,
zabavni
program
17.30 Ekskluziv,
zabavni
program
18.00 Vesti,
informativni
program
18.50 Eksploziv,
dokum. program
19.15 Kviz: 100 ljudi,
100 ćudi
20.00 POGREŠAN ČOVEK
21.00 ISTINE I LAŽI
22.00 URGENTNI CENTAR
23.00 Na mestu zločina sa
Mašanom Lekićem
23.30 UBICE MOG OCA (r)
00.20 Noćni žurnal
00.40 Zvezde Granda,
muzički program (r)
04.00 DALAS

06.45 MUĆKE (r)
07.25 ŠTREBERI (r)
07.45 Animirani filmovi (r)
11.00 DŽON VIK 2 (r)
11.55 O2 presek (12.55, 13.55)
13.00 KUD PUKLO
DA PUKLO
14.00 Topšop
14.15 LUD, ZBUNJEN,
NORMALAN (r)
14.55 O2 presek (17.55, 18.55)
15.00 TV čorba (r)
15.30 Stolice, kviz (r)
16.00 Vesti
16.30 Fokus
16.45 Sportski pregled
17.00 Galileo
18.00 TV čorba
18.30 Stolice, kviz
19.00 LUD, ZBUNJEN,
NORMALAN
19.55 O2 presek
(20.55, 21.55)
20.00 MUĆKE
21.00 PRE NEGO ŠTO ZASPIM
23.00 Vesti
23.15 Fokus (r)
23.35 Sportski pregled
23.45 TEKSAŠKA POLJA SMRTI
00.55 O2 presek (01.55)
02.00 ŠTREBERI
02.30 ŠTREBERI
03.00 Plej TV
03.55 O2 presek (04.55)
05.00 O2 link
05.55 O2 presek
06.00 Plej TV (r)

4.30 Rano jutro
06.45 Dobro jutro, Srbijo
11.10 Topšop
11.30 Parovi –
Jutarnja kafica,
rijaliti program
11.55 Vesti
12.00 Parovi –
Jutarnja kafica,
rijaliti program
12.55 Vesti
13.05 Parovi,
rijaliti program
14.00 Vesti
14.30 SUZE MOJE SESTRE
– nova turska serija
15.20 Posle ručka,
zabavni
program
17.30 Telemaster,
informativni
program
18.30 Kviz: Naslovna strana,
zabavni program
19.00 Upoznajte parove,
rijaliti program
19.55 Bingo
20.30 Upoznajte parove,
rijaliti program
21.00 Ćirilica
(autor i voditelj:
Milomir Marić)
23.00 Parovi –
Izbor pomoćnika,
rijaliti program
02.30 Parovi, rijaliti
program – uživo

06.30 Dobro jutro, Vojvodino
09.05 PRODAVAC LEKOVA (r)
11.05 Paleta (2 epizode)
12.10 Petkazanje (r)
13.00 U dobroj kondiciji
13.30 Zajedno u pola dva
14.05 ČAST I POŠTOVANJE (r)
15.00 Sajamska panorama
16.00 Vojvodinom
16.30 Biznis monitor
17.20 Pravi ugao
18.00 Novosadske razglednice
18.25 DEGRASI: NOVA
GENERACIJA (37/153)
19.15 Državni posao
20.05 ČAST I
POŠTOVANJE (57/64)
21.00 Dok. prog: Salaši (7/12)
21.25 Centar sveta
22.45 Nešto više
23.10 FORT BLIS


96.00 Tenis (m): Madrid –
finale, snimak
08.00 Vesti
08.30 NBA: plej-of, snimak
10.30 SK studio (uživo)
11.00 Tenis (m + ž): Rim,
PRENOS
22.45 Vesti
23.15 Engleski fudbal,
pregled
00.15 Sport – Stil života
00.45 F1: Španija, trka
02.30 Španski fudbal:
Sosijedad – Real Madrid,
snimak
04.00 Engleski fudbal,
poslednje kolo
05.30 Portug. fudbal, pregled

06.45 Špan. fudbal, snimak
08.30 Sportovi sveta
09.15 Engl. fudbal – snimak:
Liverpul – Vulvs
11.00 Tenis (m) + (ž):
Rim, PRENOS
20.45 Engl. fudbal (4. liga)-
rev. 1/2 fin: For. grin
– Tranmir, PRENOS
22.45 NBA pregled
23.00 Fudbal (U17) EP (m):
1/4 finale, snimak
00.45 Tenis (m): Madrid, preg.
01.45 Odbojka (ž) Montre:
Tajland – Italija, snim.
03.15 Hol. fudbal, pregled
04.15 Turski fud. – snimak:
Bešiktaš – Alanja

11.00 ABS Show, emisija
11.30 Teme do Arene, emisija
12.00 Fran. fud: Marselj – Lion
13.45 Ital. fudbal – snimak:
Roma – Juventus
15.30 Fudbal LŠ, magazin
16.00 Fudbal LE, magazin
16.30 Fudbal SLS – snimak:
Proleter – C. zvezda
18.30 Ital. fud, pregled kola
19.15 Fran. fud, pregled kola
20.00 U obruču
21.00 Fudbal SLS, preg. kola
23.30 Ruk. (ž) – EHF LŠ – fin. 4
finala, snimak
01.00 Hokej NHL, PRENOS
03.30 Cliff Diving: Filipini,
pregled

10.00 Auto-trke: WTCR
Slovakijaring –
2. + 3. trka, snimci
11.05 Bic: Tur Kalifornije –
etapa 1, snimak
12.00 Bic: Điro di Italija –
etapa 2, snimak
13.05 Bic: Điro di Italija –
etapa 3, PRENOS
17.00 Bic: Điro ekstra, PRENOS
18.00 Polo: Vestčester kup
19.00 Konj. sportovi: Rojal
Vindzor konji
20.00 Bic: Tur Italije – „Điro
danas“
22.00 Bic: Tur Kalifornije, sn.
23.00 Bic: Tur Kalifornije,
etapa 2, PRENOS


06.00 Iskovano u vatri
06.45 Zvezde zalagaonica
07.10 Amer. sakupljači (2 ep.)
08.55 Iskovano u vatri
09.55 Zvezde zalagaonica (4 ep.)
11.50 Amer. sakupljači
12.45 Borbe za skladišta
Teksas (5 ep.)
15.10 Iskovano u vatri (2 ep.)
17.05 Zvezde zalagaonica (2 ep.)
18.05 Borbe za skladišta (2 ep.)
19.00 Iskovano u vatri
20.00 Borbe za skladišta (2 ep.)
21.00 Viteška borba:
Stogodišnji rat
22.00 Zvezde zalagaonica (3 ep.)
23.55 Iskovano u vatri
00.50 Borbe za skladišta (2 ep.)
01.45 Iskovano u vatri

09.00 Isušivanje okeana
10.00 Opaka tuna
11.05 Remiks starih decenija
(2 epizode)
12.00 Istrage vazduhoplovnih
nesreća (2 ep.)
14.00 Primitivni opstanak
15.00 Jukonsko zlato 3
16.00 Isušivanje okeana
17.00 Megafabrike (2 ep.)
19.00 Najveće izlivanje nafte
20.00 Isušivanje okeana:
Duboko zaranjanje
21.00 Opaka tuna
22.00 Avionske nesreće
23.00 Granica (01.55)
00.00 Nikog ne ostavljamo
(2 ep.)
02.40 Nacisti. megastrukture

09.00 Zaboravljeni prtljag na
aukciji (21.30)
09.30 Prodaja iz skladišta: V. B.
10.00 Lovac na starine
11.00 Kako to rade (2 ep. – 18.00)
12.00 Trgovci automobilima
13.00 Život u divljini Aljaske
(premijera)
14.00 Život u divljini Aljaske
(2 epizode)
16.00 Izazov na točkovima
17.00 Spasav. starih građevina
17.30 Odbačeno i zatrpano
18.30 Kako se pravi
19.00 Ekspedicija u nepoznato
20.00 Život u divljini Aljaske
21.00 Gradnja na Aljasci (prem.)
22.00 Izgradnja daleko od
civilizacije (premijera)

06.00 Doba nevinosti
08.15 Moderna porodica
08.35 Mladi Šeldon II, ep. 7
08.55 Priča o delfinu
10.45 Ponovo kod kuće
12.20 Gusari!
Banda neprilagođenih
13.50 Baš sam lepa
15.40 Teška vremena u El Rojalu
17.55 Holivud na snimanju
18.20 U velikom stilu
20.00 Igra prestola VIII, ep. 5
21.25 Potpredsednica VII, ep. 7
22.10 Bari II, ep. 7
22.40 Mama!
00.35 Normalno srce
02.45 Traži se matori
04.35 Božić u palati


08.45 Animirani film:
Sa vrha sveta
10.25 Animirani film:
Piksiji mali vilenjaci
12.10 Film: Zid
14.20 Film:
Njagov najveći fan
16.30 Film: Zoi
18.40 Film:
Ne zaboravi me
21.00 Film:
Dugi dobri petak
23.20 Film: Sve što želim
01.25 Film: Dete zla
03.00 Film:
Duhovi Ismaila
04.50 Film:
Potamneli sjaj
06.40 Film: San

07.10 Film: Meri i Marta
08.40 Film: Dogovor
10.10 Film: Jakov lažov
12.10 Film: Kramer protiv
Kramera
13.50 Film: Nova šansa
15.45 Film:
Sestre Bronte
17.50 Film: Dame u boji
lavande
19.30 Film: Brejven
21.00 Film: Mumija
23.00 Film:
Kralj škorpija
00.30 Film:
Prokletnici
03.00 Film:
Napad na kvart
05.20 Film: Vrtoglavica

06.35 Film: Manhattan
08.10 Film:
Year of the Comet
09.40 Film: True Heart
11.20 Film:
Theater of Blood
13.00 Film: Derby Dogs
14.25 Film: The Dognapper
16.25 Film: The Man With
Rain In His Shoes
18.00 Film: Rob Roy
20.15 Film: Cutter’s Way
22.00 Serija: Into The Badlands
(3. sez, 16. epizoda)
22.45 Film: At Close Range
00.40 Film:
Steam Experiment
02.10 Film: Truck Turner
03.40 Film: Undisputed 3

DIVA

06.00 Serija: Poštanski
detektivi (12.10)
08.00 Ser: Panduri novajlije
08.50 Serija: Profesor T –
Napad na univerzitetu
10.00 Ser: Profesor T: Fatalna
greška
11.10 Serija: Monk
14.00 Serija: Gilmorove (2 ep.)
16.00 Film: Dobra sestra
18.00 Serija: Monk
19.00 Serija: Frindž (2 epizode)
21.00 Serija: Havaji 5-0
22.00 Serija: Islednica –
Sve je u redu
23.00 Film: Kip ograničenja
00.50 Serija: Frindž (2 ep.)
02.40 Serija: Profesor T (2 ep.)
04.30 Serija: Gilmorove (2 ep.)