SREDA, 16. januar 2019.


FOX

08.00 Havaji 5-0
08.50 Kriminalci u odelima
09.35 Simpsonovi (14.05)
10.00 Kasl (2 epizode)
11.40 Crna lista
12.25 Mekgajver
13.15 Bezvremeni
14.30 Istražitelji iz Majamija
15.20 Havaji 5-0
16.10 Kriminalci u odelima
17.00 Fleš
17.50 Do poslednjeg čoveka
18.15 Kasl (2 epizode)
20.05 Crna lista
21.00 Mekgajver
22.00 Zvezda Lija Danijelsa
22.55 Istražitelji iz Majamija
23.50 Havaji 5-0
00.40 Kriminalci u odelima

FOX Life

09.15 Budni celu noć
(2 epizode)
10.10 Majk i Moli (2 ep.)
11.05 Mlađa (2 ep.)
12.00 Specijalizant 2
12.55 Za narod
13.50 Prevaranti
14.45 Otkrivanje stila
15.15 Sledeći top-model
Amerike 20
16.10 Mlađa (2 ep.)
17.05 Majk i Moli (2 ep.)
18.00 Očajne domaćice (2 ep.)
20.00 Slatke male lažljivice
21.00 Za narod
22.00 To smo mi 3
22.55 Mlađa (2 ep.)
23.50 Majk i Moli (2 ep.)
00.45 Očajne domaćice (2 ep.)

FOX Crime

06.00 Mesto zločina (2 ep.)
07.30 Kan
08.35 Bez traga
09.20 Las Vegas (2 ep.)
10.50 Spas iz vazduha
11.10 Instinkt
11.55 Nijanse plave
12.45 Hudini i Dojl
13.35 Elementarno
14.25 Mesto zločina (2 ep.)
16.10 Kan
17.15 Bez traga
18.15 Las Vegas (2 ep.)
20.05 Nijanse plave
21.00 Instinkt
22.00 Smrt u raju
23.00 Elementarno
23.50 Bez traga
00.45 Herou

FOX Movies

01.45 Dosije Iks
02.30 Dosije Iks
06.05 Dosije Iks
06.45 Zlatno dete
08.45 1000 koševa:
Priča o Koriju Vajsmanu
10.45 Čuvajući Tesu
12.45 Mlada na opkladi
14.30 Matore džukele
16.15 Na ledu 4: Vatra i led
18.00 Na Midltonu
20.00 Lova do krova
22.00 Italijanski posao


06.05 Jutarnji program
08.00 Jutarnji dnevnik
08.30 Jutarnji program
(nastavak)
09.00 Vesti
09.05 Jutarnji program
(nastavak)
10.00 Vesti
10.05 Jutarnji program
11.00 Vesti
11.05 OSMA OFANZIVA (2/8)
12.00 Dnevnik
12.15 Sportski dnevnik
12.30 Kulturni dnevnik
12.45 Građanin
13.15 TAJNE NIKOLE TESLE
15.05 Ovo je Srbija
16.00 BELA LAĐA (r)
17.00 Dnevnik RTV
17.20 Šta radite, bre
17.40 Beogradska
hronika
18.25 Oko, info
19.00 Slagalica, kviz
19.30 Dnevnik
20.05 BELA LAĐA (40/90)
21.00 CRNE VODE
22.55 Dnevnik
23.15 Kulturni dnevnik
23.30 Sportski dnevnik
23.40 REJ DONOVAN 4 (11/12)
00.40 Vesti
00.45 Narodno pozorište u
deset činova:
Beli labud, emisija
iz kulture (8/10)
01.45 TAJNA NIKOLE TESLE (r)

07.35 Čik pogodi
08.00 Barbi, anim. film
08.05 Patrolne šape
08.25 Animirani filmovi
09.45 Mali dnevnik (13.50)
10.00 NINDŽA KORNJAČE 2
11.30 Sutra sam ja, škol. prog.
11.55 Šta su sve tehnologije
uradile za nas:
Digitalna država
12.20 48. Bemus: Bavarski
kamerni orkestar,
muzički program (1. deo)
13.00 Sutra sam ja (r)
13.25 Porodični krugovi:
Mladi sa smetnjama u
razvoju, obraz. program
14.00 Potera
15.00 REJ DONOVAN 4 (r. – 10/12)
16.00 ELEMENTARNO 4 (r)
16.45 SMRDLJIVA BAJKA (r)
18.30 U svetu, dokum. program
19.00 Dokumentarni program:
Čujte Srbi
19.30 Dokumentarni program
20.00 Narodno pozorište u
deset činova:
Beli labud, emisija
iz kulture (8/10)
20.30 Teslin narod (8/10)
21.00 ELEMENTARNO 4 (8/24)
21.45 Kulturni centar
22.45 Bunt
23.15 SIN (10/10)
00.15 Vlada i Bajka: Veče
Sajmona Farifankla,
muz. program

04.30 Svitanje,
jutarnji program
06.45 Novo jutro,
jutarnji program
11.00 Premijera,
zabavni
program
11.15 Ekskluzivno,
zabavni
program
11.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
13.00 Prvi nacionalni
dnevnik,
informativni
program
13.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
15.30 Nacionalni
dnevnik
16.00 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
18.30 Nacionalni dnevnik
19.15 ELIF
20.00 ISTANBULSKA
NEVESTA
20.55 ZABRANJENA LJUBAV
– nova turska serija
22.00 Paparaco lov –
nova sezona
22.45 DNK – nova sezona
23.45 Zadruga – Pitanja
gledalaca, rijaliti
program – uživo

08.00 PRAZNIK
09.45 Siti kids
10.00 HOBIT: NEOČEKIVANO
PUTOVANJE (r)
14.30 Ekskluzivno,
zabavni program
14.45 Premijera,
zabavni program
15.00 ZAJEDNICA
16.00 Pink svetske vesti
17.00 REĆI ILI PREĆUTATI
19.00 DR HAUS
20.00 TAČKA KLJUČANJA
22.00 HITMAN: AGENT 47
00.00 ROKI MARĆANO
02.00 REĆI ILI PREĆUTATI (r)
04.00 PRAZNIK (r)
06.00 DR HAUS (r)
06.45 Biljana za vas
07.30 Ekskluzivno
07.45 Premijera


06.00 Ekskluziv,
zabavni program (r)
06.30 Eksploziv,
dokum. program (r)
06.55 Jutro sa Jovanom
i Srđanom,
jutarnji program
11.15 1001 NOĆ
13.00 150 minuta,
informativno-
-zabavni program
15.30 NA GRANICI (r)
16.30 Praktična žena,
zabavni program
17.30 Ekskluziv,
zabavni program
18.00 Vesti,
informativni
program
18.40 Dokum. program:
Govorit Moskva
19.10 Eksploziv,
dokum. program
19.30 Kviz: 100 ljudi,
100 ćudi
20.10 POGREŠAN ČOVEK
21.05 NA GRANICI
22.00 MAMINI SINOVI
22.30 OPSESIJA
00.30 Noćni žurnal
00.45 Ekskluziv,
zabavni program (r)
01.15 Eksploziv
dokum. program (r)
01.45 Kviz: 100 ljudi,
100 ćudi (r)
02.15 OPSESIJA (r)

07.45 Animirani filmovi (r)
09.00 Topšop (14.30)
09.15 Animirani filmovi
11.30 DRŽAVNI NEPRIJATELJ
BROJ 1, 1. deo (r)
13.30 KUD PUKLO DA PUKLO
14.45 LUD, ZBUNJEN,
NORMALAN (r)
15.30 Stolice, kviz (r)
16.00 Vesti
16.25 Sportski pregled
16.40 Idiot TV
17.00 Galileo
18.00 TV čorba
18.30 Stolice, kviz
19.00 LUD, ZBUNJEN,
NORMALAN
19.50 Veb-serija: Dva brata
protiv Hipokrata
20.00 ČIKAGO U PLAMENU
21.00 PLAN LETA
(r. Robert Šventke;
ul: DŽodi Foster,
Šon Bin)
23.00 Vesti
23.15 Sportski pregled
23.30 TAJNO DRUŠTVO 3
(ul: Kler Kramer,
Brajs DŽonson,
Beri Bostvik)
01.30 VESELE
SEDAMDESETE
02.00 VESELE
SEDAMDESETE
02.30 Plej TV
04.00 O2 link
04.30 Plej TV (r)

04.30 Rano jutro,
jutarnji
program
06.45 Dobro jutro, Srbijo
11.10 Topšop
11.30 Parovi –
Jutarnja kafica,
rijaliti program
11.55 Vesti
12.00 Parovi –
Jutarnja kafica,
rijaliti program
12.55 Vesti
13.05 Parovi,
rijaliti program
14.00 Parovi,
rijaliti program
– uživo
15.15 Posle ručka,
zabavni
program
17.30 Telemaster,
informativni
program
18.30 Kviz:
Naslovna strana,
zabavni
program
19.00 Upoznajte parove,
rijaliti
program
21.00 Parovi –
Nominacije,
rijaliti program
02.30 Parovi,
rijaliti program
– uživo

06.30 Dobro jutro, Vojvodino
09.05 Agromozaik
10.00 Dobar posao
10.25 Potrošački reporter
11.05 Paleta (2 epizode)
12.10 Neka pesma kaže (r)
13.00 Izlog budućnosti
13.30 Zajedno u pola dva
14.05 PANDUR (r)
15.00 Agrodnevnik
16.00 Vojvodinom
16.30 Nauka privredi
17.20 Pravi ugao
18.00 Novosadske razglednice
18.30 Dok. ser: Majstor Brajan
19.15 Državni posao
20.05 PANDUR (15/23)
21.00 Sučeljavanje
22.00 Vojvođanski dnevnik
23.00 LJUBAV I PLES
01.00 VALANDER (64/64)


09.55 Kup Italije – snimak:
Bolonja – Juventus
11.40 NBA magazin
12.10 Koš. Evrokup – snimci:
Partizan – Monako
+ Unikaha – Limož
15.30 Odbo. – LŠ (m): Ankara
– Zenit Kazan, PRENOS
17.10 Port. fudbal, pregled
17.55 Fud. Kup Italije, preg.
18.30 Superkup Italije: Juve.
– Milano, PRENOS
20.45 Evrokup: Valensija
– Zvezda, PRENOS
22.40 Vesti
23.10 FA kup, snimak
01.00 Engl. fudbal – strelci
01.30 Turski Kup, snimak

08.35 NBA snimak:
Sakramento – Portland
10.25 Košarka Evrokup:
Zenit – Andora, snimak
12.00 Kup Italije – snimak:
Kaljari – Atalanta
13.45 FA kup, snimak
15.50 Engl. fudbal, pregled
17.00 Koš. Evrokup: Uniks
– Cedevita, PRENOS
18.55 Špan. fudbal, magazin
19.25 Sport & Tech Lifestyle
20.00 Košarka Evrokup: Ulm
– Loko. Kubanj, PRENOS
22.25 Superkup Italije:
Juventus – Milan, snim.
00.30 Košarka Evrokup:
Ritas – Alba, snimak

11.00 Fudbal: Arsenal TV
11.30 Fudbal: Totenhem TV
13.30 Špan. fud. – Kup – snimak:
Valensija – Sporting H.
15.30 Ruk. – SP: Japan – Island,
PRENOS
17.15 Špan. košarka, pregled
18.00 Ruk. – SP: Hrvatska –
Bahrein, PRENOS
19.45 Ruk. SP (studio)
20.30 Ruk. – SP: Makedonija –
Španija, PRENOS
22.25 Sportski kuvar
22.55 Vesti
23.30 Ruk. – SP: Mađarska –
Egipat, snimak
01.00 Hokej NHL – PRENOS:
Kolorado – Otava

05.00 Ten: Austral. open – 3. dan,
PRENOS
07.00 Ten: Austral. open – 3. dan,
PRENOS
09.00 Tenis: Gejm, Šet i Mats
ekstra (uživo)
09.15 Ten: Austral. open – 3. dan,
PRENOS
11.15 Ten: Austral. open, PRENOS
14.15 Tenis: Gejm, Šet i Mats
14.30 Biatlon: SK – Ruhpolding –
muški sprint, PRENOS
19.45 Snuker: Internac. masters
London – 4. dan, PRENOS
01.00 Ten: Austral. open – 4. dan,
PRENOS
03.00 Ten: Austral. open – 4. dan,
PRENOS


06.00 Vrhunski automobili
06.45 Zvezde zalagaonica
07.10 Amer. sakupljači (2 ep.)
08.55 Iskovano u vatri
09.55 Zvezde zalagaonica (4 ep.)
11.50 Amer. sakupljači (16.10)
12.45 Borbe za skladišta
Teksas (5 ep.)
15.10 Iskovano u vatri
17.05 Zvezde zalagaonica (2 ep.)
18.05 Borbe za skladišta
Teksas (2 ep.)
19.00 Iskovano u vatri
20.00 Zvezde zalagaonica
20.30 Borbe za skladišta
21.00 Top-lista antičkih izuma
22.00 Planinski ljudi (premi)
23.00 Zvezde zalagaonica (2 ep.)
23.55 Iskovano u vatri

09.40 Remiks starih decenija
(2 epizode)
10.25 Građevinska zona
10.50 Sekunde do katastrofe
11.10 Opasne granice Latinske
Amerike (2 epizode)
12.00 Istrage vazduhop. nesreća
12.50 Sekunde do katastrofe
13.45 Misteriozni dosijei
14.05 Nacisti. megastrukture
15.00 Svih 360 stepeni (2 ep.)
17.00 Istraživač (2 ep.)
19.05 Poigravanje s mozgom
(4 epizode)
21.05 Remiks starih decenija
(2 epizode)
22.05 Nauka o gluposti (2 ep.)
23.00 Jedan čudni kamen
23.55 Narko-biznis (2 ep.)

09.00 Prodaja iz skladišta V. B.
09.30 Prodaja iz skladišta
10.00 Radionica nepodobnih
mehaničara
11.00 Trgovci automobilima
12.00 Kako se pravi (2 ep.)
13.00 Brzi i glasni (3 epizode)
16.00 Izazov na točkovima
17.00 Zaborav. prtljag na aukciji
17.30 Prodaja iz skladišta
18.00 Kako se pravi
18.30 Kako to rade
19.00 Ekspedicija u nepoznato
20.00 Noć trke na Bouman Greju
(premijera)
21.00 Trgovci automobilima
(premijera)
22.00 Ulični trkači
23.00 Brzi i glasni (2 ep.)

06:00 Lego Betmen film
07:45 Zec Petar
09:20 Diznijevi crtaći
09:50 Odjednom princeza
11:45 Rode
13:10 Artur
15:00 Ispričaj mi priču, ep. 2
15:50 Dvojnik, ep. 1
16:45 Dvojnik, ep. 2
17:45 Crni panter
20:00 Uspeh, ep. 2
21:00 Tiho mesto
22:35 Pravi detektiv III, ep. 1
23:35 Pravi detektiv III, ep. 2
00:40 Tanka linija smrti
02:30 Na rubu vremena
04:25 Tiho mesto


08.30 Film:
Plesačica godine
10.30 Film: Luj Sir najjači
čovek na svetu
13.00 Film:
Kraljevi leta
14.55 Film: 10 godina
16.55 Film:
Poslednja šansa
18.50 Film: Bela vragolija
(ul: Greta Skaki,
Čarls Dans,
Hju Grant)
21.00 Film: Čaplin
23.50 Film: Čitač
02.20 Film: 400 dana
03.50 Film:
Slepa masaža
05.40 Film: Zgarišta

06.30 Film: Inid
07.50 Film: Otkačeni
producent
09.25 Film: Staklena kuća
11.10 Film: Bili Eliot
13.00 Film:
Istina o ljubavi
14.35 Film: Brejven
16.05 Film:
Neka druga ljubav
17.50 Film: Lažov, lažov
19.15 Film: O brate, gde si?
21.00 Film: Žili
23.00 Film: Helboj 2 –
Zlatna vojska
00.55 Film: Kraljevstvo
02.45 Film: Noć živih mrtvaca
04.35 Film: Lažno optužena
05.55 Film: Ejs Ventura 1

06.20 Film: Follow that Dream
08.10 Film:
Inspector Clouseau
09.45 Film: Lies & Illusions
11.15 Film: The Group
13.45 Film: Kansas City
15.40 Film: I Love You, Don’t
Touch Me
17.10 Film: Doc
18.45 Film: Ned Kelly
20.25 Film: Crusoe
22.00 Film: Fx
23.45 Film: Undisputed 3
01.20 Film: River’s Edge
03.00 Film:
Inspector Clouseau
05.00 Mythical Movie Theaters
– The Byrd of Richmond:
Virginia (SAD)

DIVA

06.00 Ser: Ubistva u Midsomeru
07.50 Ser: Panduri novajlije
08.50 Film: Profesor T – Suđenje
10.00 Serija: Čikago u plamenu
11.00 Ser: Čikaška hitna pomoć
12.00 Ser: Ubistva u Midsomeru
14.00 Serija: Gilmorove (2 ep.)
16.00 Film: Jun u januaru
17.50 Film: Profesor T –
Zaostavština
19.00 Ser: Pomorska patrola
(2 epizode)
21.00 Film: Škola roka
23.10 Film: Poštanski
detektivi
01.00 Serija: Zakon i red (2 ep.)
03.00 Ser: Pomorska patrola
(2 epizode)
05.00 Ser: Panduri novajlije