SUBOTA, 10. NOVEMBAR 2018.


FOX

06.00 Amerikanci (2 ep.)
07.40 Havaji 5-0 (2 ep.)
09.30 APB (19.00)
10.30 Istražitelji iz
Majamija (2 ep.)
12.25 Simpsonovi
12.55 Moderna porodica
(4 epizode)
14.45 Film: Nepobediv
17.05 Čovek sa planom (4 ep.)
20.00 911
21.00 Film: Goli pištolj 2 1/2 –
Miris straha
22.55 Poslednji čovek na
Zemlji
23.30 Nadareni
00.25 APB
01.15 11.22.63
02.05 Soj (2 epizode)

FOX Life

06.45 Kako sam upoznao vašu
majku (4 epizode)
08.25 Kuća za igru (2 ep.)
09.20 Očajne domaćice (3 ep.)
12.05 Film: Meteorolog
14.00 Rat u kući (3 epizode)
15.15 Odvažne
16.10 Vatrogasna stanica 19
17.05 Kako sam upoznao vašu
majku (4 epizode)
19.00 Kuća za igru
(2 epizode)
20.00 Film: Danas 13, sutra 30
22.00 Očajne domaćice
(3 epizode)
00.45 Kako sam upoznao vašu
majku (4 epizode)
02.30 Kuća za igru (2 ep.)
03.20 Rat u kući (3 epizode)

FOX Crime

06.00 Detektiv na Floridi
06.45 Privatni detektivi
07.40 Elementarno (3 ep.)
10.25 Tandem (2 epizode)
12.40 Jedinica za velike udese
13.15 Detektiv na Floridi
14.10 Elementarno (3 ep.)
16.50 Privatni detektivi
17.50 Tandem (2 ep.)
20.05 Detektiv na Floridi
21.05 Instinkt
21.55 Herou
23.00 Transporter
00.00 Kraljica juga
00.55 Pucnjava
01.50 Odeljenje za istragu
(2 ep.)
03.35 Transporter
04.25 Kraljica juga

FOX Movies

00:00 Poslednji
akcioni heroj
02:30 Zvezdane staze 5:
Konačna granica
06:00 Zvezdane staze 5:
Konačna granica
07:45 Neka borba počne
09:45 Obuka za neveste
11:45 Nešto sasvim lično
14:15 Spajdermen 2
16:15 Anđeoski Božić
18:15 Serija nesrećnih
događaja Lemonija Sniketa
20:15 Veliki potez
Maksa Kibla
22:00 Spajdermen 3


06.05 Jutarnji program
08.00 Jutarnji dnevnik
08.30 Jut. program (nastavak)
09.00 Vesti (12.00, 14.50, 15.55)
09.05 Šarenica
(voditelji Ana Babić
i Slobodan Šarenac)
– Vek pobednika, prenos
vojne vežbe
11.00 S Tamarom u akciji,
zabavni program (r)
12.05 Plava ptica
12.30 Čitanje – dozvoljeno
13.00 Dnevnik
13.15 Sportski dnevnik
13.30 Lice i potpetice
14.00 TV lica…
15.00 Rezervisano vreme
15.40 VOJNA AKADEMIJA (r)
16.40 SLEPI PUTNIK NA BRODU
LUDAKA
18.30 Kvadratura kruga
19.00 Slagalica, kviz
19.30 Dnevnik 2
20.05 VOJNA
AKADEMIJA (45/54)
21.00 Dugo putovanje u rat,
dokumentarni film
23.00 GALIPOLjE
00.55 Vesti
01.00 Najjači ljudi –
Šampionska liga 2018:
(Rumunija), sportski
program (10/16)
NAPOMENA:
Luda noć 3,
muzički program (4/11)

07.05 Znanje imanje
08.00 Pepa Prase
08.05 Animirani
filmovi
09.55 Ružne reči,
program za decu
10.10 Zujalica,
program za decu
10.35 Zemlja hrane,
dokum. program
11.05 Mesto za nas,
dokum. program
11.30 Magazin Srbija na vezi,
program za dijasporu
12.00 Dozvolite…
12.30 Građanin
13.00 Studio znanja
14.00 Najjači ljudi –
Šampionska liga 2018:
(105 kg, 2. deo)
14.45 Školski sport (9/11)
15.00 Životinje u carstvu
metafora: Ptice,
emisija iz ekologije
15.15 Velika iluzija,
filmski program
15.50 RUSI DOLAZE
18.00 SVET BUDUĆNOSTI
19.55 SUMRAK
22.00 VIKTORIJA (17/18)
22.55 Svet sporta
23.10 Teatrologike:
Jernej Lorenci (3/15)
23.45 TV teatar: Ciklus
Predrag Ejdus –
“Tako je moralo biti”,
igrani program

04.30 Svitanje,
jutarnji program
06.45 Nautika
07.15 Svitanje,
jutarnji program
07.30 Nacionalni dnevnik,
informativni
program
08.30 Žikina šarenica
(autor i voditelj
Žika Nikolić)
11.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
12.00 Prvi nacionalni
dnevnik,
informativni
program
12.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
17.00 Magazin in,
zabavni program
(autorka i voditeljka
Sanja Marinković)
18.30 Nacionalni dnevnik,
informativni
program
19.30 ELIF
20.30 ISTANBULSKA NEVESTA
21.00 ZA MOG SINA
22.00 Zadruga – Nominacije,
rijaliti program
– uživo
23.00 Zadruga – Pitanja
novinara, rijaliti
program – uživo

08.00 JASTREBOV
OSVETNIK
(r. Teri Marsel;
ul: Džek Palans,
Džon Teri,
Bernard Breslav)
10.00 VEĆI OD ŽIVOTA
12.00 Zdravlje i vi
(voditeljka
Ljiljana Lukić)
13.00 DVE STRANE KREVETA
15.00 GOTIKA
17.00 USIJANE GLAVE 2
20.00 FOREST GAMP
22.30 U VRTLOGU ZLOČINA
00.30 STVAR IZ MOČVARE
02.15 USIJANE GLAVE 2 (r)
04.00 DVE STRANE
KREVETA (r)
06.00 JASTREBOV
OSVETNIK (r)


05.45 Na prvom mestu (r)
06.30 Evropa u fokusu,
informativni
program
07.00 Plodovi
dobre zemlje,
emisija za
poljoprivrednike
07.55 Jutro sa Natašom
12.00 Veče sa Ivanom
Ivanovićem,
zabavni
program (r)
14.00 Na prvom mestu
15.00 Ekskluziv specijal,
zabavni
program
16.00 URGENTNI CENTAR (r)
18.00 Vesti,
informativni
program
18.45 Nećete verovati,
dokumentarni
program
(autor Gvozden
Nikolić)
19.15 LUTALICA
21.00 Zvezde Granda,
muzički
program
00.30 Vajs,
dokumentarni
program
01.30 Veče sa Ivanom
Ivanovićem,
zabavni
program (r)

06.00 Plejlista (r)
07.30 Bez komentara
08.00 Dobra zemlja
09.00 Stolice, kviz
09.30 ŽIVOT U BOJI
10.00 Animirani filmovi
12.00 Galileo (r)
13.00 TRANSFORMERSI (r)
15.00 TV čorba (r)
15.30 Stolice, kviz (r)
16.00 Vesti
16.25 Sportski pregled
16.40 Dokum. serija:
Sulude vožnje (r)
17.00 Galileo
18.00 TV čorba,
zabavni program
18.30 Stolice, kviz (r)
19.00 DVA I PO
MUŠKARCA
(2 epizode)
20.00 STIVEN SIGAL:
ČUVAR ZAKONA
21.00 24 minuta sa
Zoranom Kesićem
22.00 POVRATAK BETMENA
(ul: Majkl Kiton,
Deni Devito,
Mišel Fajfer)
00.30 Stolice, kviz (r)
01.00 Vajs sport (r)
01.30 Top gir
02.30 Vajs
03.15 Plej TV
04.45 Vajs sport (r)
05.15 VESELE
SEDAMDESETE (r)

04.30 Rano jutro,
jutarnji
program
06.45 Dobro jutro,
Srbijo
10.40 Topšop
11.00 Prelo u našem sokaku,
zabavni program
11.55 Vesti,
informativni
program
12.05 Prelo u našem sokaku,
zabavni program
(nastavak)
12.55 Vesti
13.00 Prelo u našem sokaku,
zabavni program
(nastavak)
14.00 Čađava mehana,
zabavni
program
15.30 Posle ručka,
zabavni
program
17.30 Telemaster,
informativni
program
18.30 Glamur,
zabavni program
19.00 Upoznajte parove,
rijaliti program
22.00 Parovi
– tajne parova,
rijaliti program
02.30 Parovi,
rijaliti program
– uživo

07.30 Program za decu
10.05 Kviz: Koliko se poznajemo
10.35 TAJNA KITOVA, 1. deo
12.10 Za korak ispred
12.35 Eko balans
12.50 Potrošački reporter
13.05 Originali
13.30 Inostrane
14.00 Vaš RTV
14.30 Petkazanje (r)
15.15 STIV MEK KVIN:
ČOVEK I LE MAN
17.30 Dokument
18.00 Lovački saveti
18.25 Dopisn. iz Banata (21.45)
18.30 Nešto više
19.00 Dokumentarni program
20.05 DžOKER
22.00 Vojvođanski dnevnik
22.30 Dokumentarni film
23.15 KOKOVA 2


06.00 Japanski fudbal,
PRENOS
09.15 Koš. Evroliga – snimak:
Baskonija – Fenerbahče
11.00 Turska koš: Bešiktaš
– Afjon, PRENOS
13.30 Engl. fudbal: Kardif
– Brajton, PRENOS
16.15 Špan. fudbal: Hetafe
– Valensija, PRENOS
18.30 Engl. fud: Kris. palas
– Totenhem, PRENOS
20.30 Koš. Evroliga, pregled
21.30 Portugalski fudbal:
Porto – Braga, PRENOS
00.30 F1: Brazil (kval), snim.
01.35 Špan. fudbal – snimak:
Atl. Madrid – Bilbao

10.00 Košarka VTB: Astana
– Nižwi Nov, PRENOS
11.50 Koš. Evroliga – snimak:
Budućnost – Žalgiris
13.30 FA Kup: Mejdenhed –
Portsmut, PRENOS
15.30 Koš. Evroliga, pregled
16.15 Duh jedrewa (4/6)
17.00 Turski fud: Kajzeri –
Galatasaraj, PRENOS
19.00 Tenis (m) – NextGen:
3. mesto + finale,
PRENOS
23.00 NFL pregled
23.30 Engl. fudbal – snimak:
Wukasl – Bornmut
01.20 Turska košarka:
Tofaš – Banvit, snim.

11.00 Ital. fudbal, snimak
13.00 Fudbal – PL CG – PRENOS:
Mornar – Iskra
15.00 Fudbal SLS – PRENOS:
Partizan – Radnik
17.00 Jadran. liga – PRENOS:
Olimpija – C. zvezda
19.00 Jadran. liga – PRENOS:
Partizan – Cibona
21.00 Jadran. liga – PRENOS:
Cedevita – Igokea
23.30 Ital. fudbal – snimak:
Đenova – Napoli
02.00 Boks: Čikago, Svet.
superserija – 1/4 finale:
Majris Bridis – Noel
Mikaelijan i Krištof
Glovački – Maksim Vlasov

10.00 Snuker: Open Engleske –
finale, snimak (12.30)
11.30 Fudbal MLS: Plej-of 1/4
finale (2. meč), sn. (14.00)
15.45 Konjički sport: Doha,
PRENOS
17.45 OI: Kuća slavnih Solt
Lejk Siti 2002
18.45 OI: Legende uživo – A.
Karelin (Rusija)
19.15 Fudbal MLS: Plej-of 1/4
finale (2. meč), sn.
20.35 Novembarski specijal
21.00 Ragbi – Jesenji test
mečevi: Francuska –
J. AFrika, PRENOS
23.00 OI: Legende uživo – A.
Karelin (Rusija)


06.00 Borbe za skladišta (3 ep.)
07.10 Borbe za skladišta
Teksas (2 ep.)
08.00 Iskovano u vatri (3 ep.)
10.50 Veče kamiona u Americi
11.50 Amer. sakupljači (4 ep.)
15.40 Borbe za skladišta
16.10 Planinski ljudi
17.05 Iskovano u vatri (2 ep.)
19.00 Grof za automobile (2 ep.)
20.00 Razotkrivanje tajni
Biblije
21.00 Mornaričke foke
22.00 Al Marej: Zašto svi mrze
Engleze?: Škotska
(premijera)
23.00 Iskovano u vatri (3 ep.)
01.45 Razotkriv. tajni Biblije
02.35 Borbe za skladišta (3 ep.)

09.00 Japan: Između zemlje i
neba (2 ep.)
11.00 Spejs-šatl: Trijumf i
tragedija
12.00 Godinu dana u svemiru
13.00 Isušivanje okeana (2 ep.)
15.00 Drugi svetski rat: Pakao
pod morem
15.55 Genije:
Pablo Pikaso (2 ep.)
18.00 Divlja Florida
19.00 Ponovo na pomorskom
putu svile (2 ep.)
21.00 Veliki kineski kanal,
putovanje fotografa
22.00 Kina iz vazduha
23.00 Šandong: Zemlja
Konfučija (01.00)
00.00 Kina iz vazduha

07.30 Istorija iz drugog ugla
(2 epizode)
09.30 Kako se pravi?
10.00 Trgovci predmetima iz
svemira
11.00 Kako to rade (2 ep.)
12.00 Nemogući graditeljski
poduhvati (3 ep.)
15.00 Radionica “Goblin
vorks” (1. sezona)
16.00 Radionica nepodobnih
mehaničara
17.00 Pomoć na putu
18.00 Brzi i glasni
19.00 Spasav. radionice (2 ep.)
21.00 Ulični trkači (premi)
22.00 Opasan lov (premijera)
23.00 Zlatna groznica
01.00 Zemlja iz svemira (2 ep.)

06.00 Anim. film: Mejter
06.40 Film: Kapije vremena
08.30 Anim. film: Mali šef
10.10 Film: Betmen protiv
Supermena – Zora
pravednika
12.40 Film:
Planeta majmuna – Rat
15.00 Film: Niotkuda
16.50 Film: Kapije vremena
18.40 Anim. film: Praslinov
veliki film
20.00 Film: Kuća uvek dobija
21.30 Drama: Projekat Tokio
22.05 Serija: Zaslepljen
svetlima (3/8)
23.05 Film: Ne zaboravi me
00.45 Film: Slatke pokvarene
stvari


08.50 Animirani film:
Planeta 51
10.45 Animirani film:
Pčelica Maja
12.40 Film: Iskustvo Marka
Pisa
14.30 Film: Tvrd orah
16.30 Film: Nesreće se
događaju
18.30 Film: Mihael Kolhas
21.00 Film:
Igraj svoju igru 2
23.35 Film:
Igraj svoju igru
02.00 Film:
Žestoka dama
03.40 Film:
Raskršće dva meseca
05.20 Film: Šifra smrti

06.30 Film: Kratak spoj
08.05 Film: Policajac iz
vrtića
10.00 Film: Lepe devojke
11.50 Film: Brejven
13.20 Film: Tornado
15.15 Film: Svetlost dana
17.10 Film:
Oktobarsko nebo
19.00 Film: Pokajanje
21.00 Film: Elizabeta
23.05 Film:
Tihi Amerikanac
00.45 Film: Povlačenje
02.15 Film:
Oženiti Berija
04.00 Film: Braća Grim
05.55 Film: Zemlja daleke
prošlosti

08.15 Film: Eight Men Out
10.10 Film: Man About Town
11.45 Serija: The Night Manager
(2. epizoda)
12.45 Film: Throw Momma
From the Train
14.10 Film: The Sorcerer and
the White Snake
15.50 Film: Miracle Beach
17.15 Film: Extreme Adventures
Of Super Dave
18.45 Film: Excuse Me for Living
20.30 Film: Retroactive
22.00 Film: Command
Performance
23.35 Film: Streets of Blood
01.30 Film: Chattahoochee
02.45 Film: The Package
04.30 Film: Miracle Beach

DIVA

06.00 Serija: Gilmorove
06.50 Film:
Kod kuće za Božić
08.40 Film: Božićni duh
10.30 Film:
Božić za Pepeljugu
12.20 Film: Božićna zamena
14.10 Film: Najgori Božić
namrgođene mačke
16.00 Film: Oseća se Božić
17.50 Film: Kristinin
prošli Božić
19.40 Film: Moj Deda Mraz
21.30 Film: Božićna želja
23.20 Serija: Poštanski
detektivi
01.10 Serija: Pomorska
patrola (4 epizode)
05.05 Serija: Gilmorove