UTORAK, 15. januar 2019.


FOX

08.50 Kriminalci u odelima
09.35 Simpsonovi (14.05)
10.00 Kasl (2 epizode)
11.40 Crna lista
12.25 Mekgajver
13.15 Bezvremeni
14.30 Istražitelji iz Majamija
15.20 Havaji 5-0
16.10 Kriminalci u odelima
17.00 Marvelovi agenti
17.50 Do poslednjeg čoveka
18.15 Kasl (2 epizode)
20.05 Crna lista
21.00 Mekgajver
22.00 Bezvremeni
22.55 Istražitelji iz Majamija
23.50 Havaji 5-0
00.40 Kriminalci u odelima
01.30 Do poslednjeg čoveka

FOX Life

09.15 Život u fragmentima
(2 epizode)
10.10 Majk i Moli (2 ep.)
11.05 Mlađa (2 ep.)
12.00 Druga šansa
12.55 Za narod
13.50 Prevaranti
14.45 Otkrivanje stila
15.15 Sledeći top-model
Amerike 20
16.10 Mlađa (2 ep.)
17.05 Majk i Moli (2 ep.)
18.00 Očajne domaćice (2 ep.)
20.00 Slatke male lažljivice
21.00 Za narod
22.00 Specijalizant (2. sez.)
22.55 Mlađa (2 ep.)
23.50 Majk i Moli (2 ep.)
00.45 Očajne domaćice (2 ep.)

FOX Crime

06.00 Mesto zločina (2 ep.)
07.30 Kan
08.35 Bez traga
09.20 Las Vegas (2 ep.)
10.50 Spas iz vazduha
11.10 Instinkt
11.55 Nijanse plave
12.45 Pod lažnom zastavom
13.35 Elementarno
14.25 Mesto zločina (2 ep.)
16.10 Kan
17.15 Bez traga
18.15 Las Vegas (2 ep.)
20.05 Nijanse plave
21.00 Instinkt
22.00 Hudini i Dojl
22.55 Elementarno
23.50 Bez traga
00.45 Instinkt

FOX Movies

00.30 Kejp Fir
03.00 Dosije Iks
03.45 Dosije Iks
06.05 Moj omiljeni Marsovac
07.30 Čudesni slon
09.15 Film o Lizi Makgvajer
11.00 Ostaci dana
13.30 Poslednji kralj Škotske
16.00 Devojka
iz planinske kolibe
18.00 Šašavi robijaši
20.15 Mlada na opkladi
22.00 Matore džukele
23.45 Planeta tame


06.05 Jutarnji program
08.00 Jutarnji dnevnik
08.30 Jutarnji program
(nastavak)
10.00 Vesti
10.05 Jutarnji program
(nastavak)
11.00 OSMA OFANZIVA (1/8)
12.00 Dnevnik
12.15 Sportski dnevnik
12.30 Kulturni dnevnik
12.45 Od zlata jabuka,
dokum. program
13.15 SMRDLJIVA
BAJKA
15.00 Ovo je Srbija
16.00 BELA LAĐA (r)
17.00 Dnevnik RTV
17.20 Šta radite, bre
17.40 Beogradska
hronika
18.25 Oko magazin
19.00 Slagalica
19.30 Dnevnik
20.05 BELA LAĐA (39/90)
21.05 Upitnik
22.05 POSADA
00.30 Vesti
00.35 Kulturni dnevnik
00.50 Sportski dnevnik
01.00 REJ DONOVAN 4 (10/12)
02.00 Vesti
02.05 Kina, kineski
dokumentarni film
02.50 Velikani:
Milunka Savić,
školski program (44/45)

07.35 Čik pogodi
08.00 Barbi, anim. film
08.05 Patrolne šape
08.25 Animirani
filmovi
09.45 Mali dnevnik
10.00 NINDŽA KORNJAČE
11.30 Znakopis
11.45 Velikani:
Milunka Savić
12.05 Reke bez povratka
12.30 44. Bemus: Svečano
otvaranje – Orkestar
bez granica i Premil
Petrović
13.25 Parkovi prirode:
Kopaonik, emisija iz
ekologije
13.50 Mali dnevnik
13.55 Znanje imanje
14.50 REJ DONOVAN 4 (r. – 9/12)
15.45 Ciklus – Komedije Jovana
Sterije Popovića:
“Kir Janja” (r)
17.10 Pravo na sutra
17.50 Rukomet – SP: Koreja –
Srbija, prenos
19.30 Emi. iz kulture
20.00 Kina, kineski
dokumentarni film
21.00 ELEMENTARNO 4 (7/24)
21.45 Svet budućnosti:
Saobraćaj budućnosti,
obraz. serija (8/14)
22.35 Konc. Ž. Joksimovića:
Dva sveta
00.05 SIN (r)

04.30 Svitanje,
jutarnji
program
06.45 Novo jutro,
jutarnji
program
11.00 Premijera,
zabavni program
11.15 Ekskluzivno
11.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
13.00 Prvi
nacionalni
dnevnik
13.30 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
15.30 Nacionalni
dnevnik
16.00 Zadruga,
rijaliti program
– uživo
18.30 Nacionalni
dnevnik
19.15 ELIF
20.00 ISTANBULSKA
NEVESTA
20.55 ZABRANJENA LJUBAV
– nova turska serija
22.00 Kuća od srca
– nova sezona
23.00 Amidži šou,
zabavni program
01.00 Zadruga: Žurka,
rijaliti program
– uživo

08.00 HLOR
09.45 Siti kids
10.00 BRAĆA NJUTN (r)
12.15 PLAVI VOJNIK (r)
14.30 Ekskluzivno,
zabavni program
14.45 Premijera,
zabavni program
15.00 ZAJEDNICA
16.00 Pink svetske vesti
17.00 MOJ ROĐAK VINI
19.00 DR HAUS
20.00 HOBIT: NEOČEKIVANO
PUTOVANJE
23.00 PIRANA 2
01.00 KRIMOSI
03.00 MOJ ROĐAK VINI (r)
05.00 HLOR (r)
06.45 DR HAUS (r)
07.30 Ekskluzivno
07.45 Premijera


06.00 Ekskluziv,
zabavni
program (r)
06.30 Eksploziv,
dokumentarni
program (r)
06.55 Jutro sa Jovanom
i Srđanom,
jutarnji program
11.15 1001 NOĆ
13.00 150 minuta,
informativno-
-zabavni
program
15.30 NA GRANICI (r)
16.30 Praktična žena,
zabavni program
17.30 Ekskluziv,
zabavni program
18.00 Vesti
18.50 Eksploziv,
dokumentarni
program
19.15 Kviz: 100 ljudi,
100 ćudi
20.00 Loto
20.10 POGREŠAN ČOVEK
21.00 NA GRANICI
22.00 MAMINI SINOVI
22.30 DENI KOLINS
(ul. Al Paćino)
00.30 Noćni žurnal
00.45 Ekskluziv (r)
01.15 Eksploziv (r)
01.45 Kviz: 100 ljudi,
100 ćudi (r)
02.15 DENI KOLINS (r)

06.00 ČIKAGO U PLAMENU (r)
06.45 VESELE
SEDAMDESETE (r)
07.15 VESELE
SEDAMDESETE (r)
07.45 Animirani
filmovi (r)
09.00 Topšop (14.30)
09.15 Animirani
filmovi
11.30 METALIKA: KONCERT
KROZ NEMOGUĆE (r)
13.30 KUD PUKLO DA PUKLO
14.45 LUD, ZBUNJEN,
NORMALAN (r)
15.30 Stolice, kviz (r)
16.00 Vesti
16.25 Sportski pregled
16.40 Idiot TV
17.00 Galileo
18.00 TV čorba
18.30 Stolice, kviz
19.00 LUD, ZBUNJEN,
NORMALAN
19.50 Veb-serija: Dva brata
protiv Hipokrata
20.00 ČIKAGO U PLAMENU
21.00 DRŽAVNI NEPRIJATELJ
BROJ 1 (1. deo)
23.00 Vesti
23.15 Sportski pregled
23.30 SEZONA LOVA
01.15 VESELE
SEDAMDESETE (2 ep.)
02.15 Plej TV
03.45 O2 link
04.30 Plej TV (r)

04.30 Rano jutro,
jutarnji
program
06.45 Dobro jutro, Srbijo
11.10 Topšop
11.30 Parovi –
Jutarnja kafica,
rijaliti program
11.55 Vesti
12.00 Parovi –
Jutarnja kafica,
rijaliti program
12.55 Vesti
13.05 Parovi,
rijaliti program
14.00 Parovi,
rijaliti program
– uživo
15.15 Posle ručka,
zabavni
program
17.30 Telemaster,
informativni
program
18.30 Kviz:
Naslovna strana,
zabavni
program
19.00 Upoznajte parove,
rijaliti
program
22.00 Parovi –
Parograf,
rijaliti program
02.30 Parovi,
rijaliti program
– uživo

06.30 Dobro jutro, Vojvodino
09.05 KRALJEVI SOULA
11.05 Paleta
12.10 Gradovi na Dunavu
12.35 Centar sveta
13.00 Evropregled
13.30 Zajedno u pola dva
14.05 PANDUR (r)
15.00 Agrodnevnik
15.30 Težak posao
16.00 Vojvodinom
16.30 Zdravlje plus
17.20 Pravi ugao
18.00 NS razglednice
18.30 Majstor Brajan
19.15 Državni posao
20.05 PANDUR (14/23)
21.00 Neka pesma kaže
23.35 Dokument
00.00 Ritam noći
01.15 VALANDER (63/64)


10.15 NBA snimak:
Sakramento – Portland
12.00 VTB: Astana – Uniks, sn.
13.40 Top Bloopers 2018
14.30 Turska košar. – snimak:
Tofaš – Bešiktaš
16.00 Turski fudbal – Kup:
1/8 f. (1. meč), PRENOS
18.00 Evrokup studio (uživo)
19.00 Evrokup: Partizan
– Monako, PRENOS
21.10 NBA snimak:
Sakramento – Portland
23.30 Top-tenis
23.50 FA kup, snimak
01.30 Najbolji potezi 2018
02.00 Engleski fudbal:
Barnli – Fulam, snimak

10.45 Engl. fud. (2. l), pregl.
11.15 Port. fudbal, pregled
12.00 Špan. fudbal – snimak:
Sosijedad – Espanjol
13.50 NBA snimak:
Sakramento – Portland
15.35 Engl. fudbal – snimak:
Mančester siti – Vulvs
17.30 Hokej KHL: CSKA –
Metalurg MG, PRENOS
19.55 Fud. Kup Italije, preg.
20.25 NBA magazin
21.00 Koš. Evrokup: Unikaha
– Limož, PRENOS
22.55 Špan. fud. (2. l), preg.
00.00 Koš. Evrokup – snimak:
Partizan – Monako
01.40 Tur. fud. – Kup, snimak

11.30 Ruk. – SP: Rusija –
Nemačka, snimak
13.15 Fran. fudbal – snimak:
Amijen – PSŽ
15.00 Veliki sportski
momenti, emisija
15.30 Ruk. – SP: Rusija – Brazil,
PRENOS
17.15 Ruk. SP (studio)
18.00 Ruk. – SP: Koreja – Srbija,
PRENOS
19.45 Ruk. SP (studio)
20.30 Ruk. – SP: Nemačka –
Francuska, PRENOS
22.15 Špan. košarka, pregled
23.30 Fud. – Azijski kup – sni:
Australija – Sirija
01.30 Fran. fudbal, snimak

05.00 Ten: Austral. open – 2. dan,
PRENOS
07.00 Ten: Austral. open – 2. dan,
PRENOS
09.00 Tenis: Gejm, Šet i Mats
ekstra (uživo)
09.15 Ten: Austral. open – 2. dan,
PRENOS
11.15 Ten: Austral. open, PRENOS
14.15 Tenis: Gejm, Šet i Mats
14.45 Alp. ski: SK – Kronplac –
velesla. (ž) 1. i 2. trka, sn.
19.45 Snuker: Internac. masters
London – 3. dan, PRENOS
01.00 Ten: Austral. open – 3. dan,
PRENOS
03.00 Ten: Austral. open – 3. dan,
PRENOS


06.00 Detroitski čelik
06.45 Zvezde zalagaonica
07.10 Amer. sakupljači (2 ep.)
08.55 Iskovano u vatri (15.10)
09.55 Zvezde zalagaonica (4 ep.)
11.50 Amer. sakupljači (16.10)
12.45 Borbe za skladišta
Teksas (5 ep.)
17.05 Projekat: Nemoguće –
Nerešene misterije
18.05 Borbe za skladišta
Teksas (2 ep.)
19.00 Iskovano u vatri
20.00 Zvezde zalagaonica
20.30 Borbe za skladišta
21.00 Prokletstvo ostrva Ouk
(premijera)
23.00 Zvezde zalagaonica (2 ep.)
23.55 Iskovano u vatri

09.40 Opasne granice Latinske
Amerike (2 epizode)
10.25 Građevinska zona
10.50 Sekunde do katastrofe
11.10 Opasne granice Latinske
Amerike (2 epizode)
12.00 Istrage vazduhop. nesreća
12.50 Sekunde do katastrofe
13.45 Misteriozni dosijei
14.05 Nacisti. megastrukture
15.00 Svih 360 stepeni (2 ep.)
17.00 Istraživač 2 (2 ep.)
19.00 Sev. Koreja: Putovanje
Majkla Pejlina (2 ep.)
21.05 1989: Godina koja
je oblikovala svet
današnjice (2 ep.)
22.00 Dolina tehnološkog
napretka (2 ep.)

09.30 Prodaja iz skladišta
10.00 Radionica nepodobnih
mehaničara
11.00 Trgovci automobilima
12.00 Kako se pravi (2 ep.)
13.00 Život u divljini Aljaske
(3 epizode)
16.00 Izazov na točkovima
17.00 Zaborav. prtljag na aukciji
17.30 Prodaja iz skladišta
18.00 Kako se pravi
18.30 Kako to rade
19.00 Ekspedicija u nepoznato
20.00 Zlatna groznica (23.00)
21.00 Majstori za oružje
22.00 Aljaska: Na granici
opstanka (premijera)
00.00 Opasan lov
01.00 Zemlja iz svemira

06.00 Prebrojavanje
07.55 Godina psa
09.15 Dobro došao
kod Hartmanovih
11.10 U potrazi
za zemljom Nedođijom
12.50 Lego Betmen film
14.35 Geostorm
16.25 Zec Petar
18.00 Princ od Persije:
Pesak vremena
20.00 Potomci, ep. 2
20.45 CIA u Berlinu III, ep. 4
21.50 Osmi putnik: Kovenant
23.50 Od sumraka do svitanja
01.40 Ubistvo po romanu
03.15 Pit Holms: Stend-ap specijal
04.20 Nevaljali Deda Mraz


07.50 Film:
1001 noć 3 – Očaran
10.20 Film:
Plesačica godine
12.30 Film: Šelbi
14.30 Film: Kraljevi leta
16.30 Film: Južnjačka posla
(r. Bili Bob Tornton;
ul: Bili Bob Tornton,
Kevin Bejkon,
Robert Duval)
19.00 Film:
Poslednja šansa
21.00 Film: Čitač
23.30 Film: Noć je naša
01.55 Film: Slepa masaža
03.45 Film: Naknadni potresi
05.55 Film:
Barija – Kapija vetrova

06.25 Film:
Porodično nasilje
07.55 Film:
Bez ljutnje, molim
09.40 Film: Mama mia!
11.25 Film:
Vapaj za slobodom
14.00 Film: Ona je muško
15.45 Film: Holivudski
policajci
17.40 Film: Svemogući Evan
19.15 Film: Omiljeni par
21.00 Film: Kraljevstvo
22.45 Film: Lovina
00.15 Film: Zelena milja
03.20 Film: Kakav otac,
takav sin
04.55 Film: Stara prodavnica
neobičnih stvari

07.20 Film: Miracles e
08.45 Film: Body and Soul
10.30 Film:
The People that
Time Forgot
12.00 Film:
Lies & Illusions
13.30 Film:
Alice’s Restaurant
15.20 Film: Kansas City
17.15 Film: Tom Sawyer
18.50 Film: Doc
20.25 Film: The Couch Trip
22.00 Film: Crusoe
23.35 Film:
Amongst Friends
01.00 Film: Undisputed 3
02.35 Film:
Body and Soul

DIVA

06.00 Ser: Ubistva u Midsomeru
07.50 Ser: Panduri novajlije
08.50 Film: Profesor T –
Majčinska ljubav
10.00 Serija: Čikago u plamenu
11.00 Ser: Čikaška hitna pomoć
12.00 Ser: Ubistva u Midsomeru
14.00 Serija: Gilmorove (2 ep.)
16.00 Film: Oteta ćerka
17.50 Film: Profesor T – Suđenje
19.00 Ser: Pomorska patrola
(2 epizode)
21.00 Film: Serija nesrećnih
događaja Lemonija Sniketa
23.10 Film: Poštanski
detektivi
01.00 Serija: Zakon i red (2 ep.)
03.00 Ser: Pomorska patrola
(2 epizode)