Posle fudbalskog, vreme je i za košarkaški Večiti derbi. Dugo se nije desilo da Zvezda i Partizan u samo dva dana igraju jedni protiv drugih u dva najgledanija sporta u našoj zemlji.
Ono što je sigurno, pred kraj regularnog dela ABA lige, ulog je veliki za obe ekipe. Sa jedne strane, Zvezda je obezbedila prvo mesto na tabeli pred plej-of, ali želi da vrati staru formu i ujedno se revanšira Partizanu za poraz u finalu Kupa Radivoja Koraća.
Sa druge, Partizan, posle kiksa Cedevite u duelu sa Krkom, može i na drugo mesto, a korak ka cilju vodi preko crveno-belih.
Naravno, ni ljubitleji fudbala neće biti zapostavljeni, u toku su lige „petice“, a mečeve koje preporučujemo su Fulam – Čelsi od 15 sati, kao i derbi Serije A, između Napolija i Juventusa od 20.30.
07.00 Fudbal, Australijska liga: Melburn Siti – Pert Glori (Arena sport 1)
11.00 Košarka, Turska liga: Karšijaka – Galatasaraj (Sport Klub 1)
12.00 Fudbal, Španska liga: Eibar – Selta (Sport Klub 39
12.00 Odbojka, Turska liga (ž): Ečasibasi – Galatasaraj (Arena sport 3)
12.30 Fudbal, Serija A: Torino – Kijevo (Arena sport 2)
13.00 Fudbal, Premijerliga: Votford – Lester (Sport Klub 1)
13.15 Košarka, Turska liga: Efes – Fenerbahče (Sport Klub 2)
13.30 Rukomet, Bundesliga: Štutgart – Friš Gepingen (Arena sport 4)
14.30 Fudbal, Škotski kup: Aberden – Rendžers (Sport Klub 3)
15.00 Rukomet, Kup EHF: Gudme – Kil (Sport Klub 2)
15.00 Fudbal, Francuska liga: Lil – Dižon (Arena sport 5)
15.00 Fudbal, Serija A: Spal – Sampdorija (Arena sport 3)
15.00 Fudbal, Superliga Srbije: Bačka – Zemun (Arena sport 1)
15.05 Fudbal, Premijerliga: Fulam – Čelsi (Sport Klub 1)
15.10 Rukomet, EHF Liga šampiona: Bjeringbro Silkeborg – Orlen Visla Plok (Arena sport 4)
16.15 Fudbal, Španska liga: Betis – Hetafe (Sport Klub 3)
17.00 Košarka, Turska liga: Galatasaraj – Erzurum (Sport Klub 2)
17.00 Fudbal, Francuska liga: Lion – Tuluz (Arena sport 3)
17.15 Fudbal, Premijerliga: Everton – Liverpul (Sport Klub 1)
18.00 Košarka, Turska liga: Tofaš – Darušafaka (Sport klub 3)
18.00 Fudbal, Serija A: Atalanta – Fjorentina (Arena sport 2)
18.00 Košarka, ABA liga: Crvena zvezda – Partizan (Arena sport 1)
18.30 Tenis, ATP Sao Paolo: Finale (Arena sport 4)
18.30 Fudbal, Španska liga: Sosijedad – Atletiko Madrid (Sport Klub HD)
19.00 Rukomet, Kup EHF: Rabotnik Bitola – Nekse (Sport Klub 2)
19.00 Rukomet, EHF Liga šampiona (ž): Budućnost – Rostov Don (Arena sport 3)
19.45 Košarka, Endesa liga: Baskonija – Unikaha (Arena sport 5)
20.00 Košarka, ABA liga: Cibona – Mega Bemaks (Arena sport 2)
20.30 Fudbal, Serija A: Napoli – Juventus (Arena sport 1)
20.45 Fudbal, Španska liga: Valensija – Atletik Bilbao (Sport Klub 1)
21.00 Fudbal, Portugalska liga: Sporting – Portimonense (Sport Klub 2)
21.00 Fudbal, Francuska liga: Marsej – Sent Etjen (Arena sport 3)
21.30 Košarka, NBA: Boston – Hjuston (Sport Klub 3)
Foto Promo