Sport: Crvena zvezda – Budućnost (Arena sport 1, 19.00)

Izuzetno bogat sportski dan je pred nama. U fokusu je košarka i drugi meč finala plej ofa ABA lige u kojem Crvena zvezda u hali Aleksandar Nikolić od 19 sati dočekuje podgoričku Budućnost.

Trenutno je 1:0 u seriji za crveno-bele i ovaj meč bi mogao da ih dodatno približi tituli.

Takođe, igraju se najjače fudbalske lige, a ni ljubitelji Formule 1 neće biti zapostavljeni jer se već od 8 sati vozi istorijska 1000 trka, i to, za Veliku nagradu Kine.

Satnica TV Programa

08.10 Formula 1, Velika nagrada Kine: Trka (Sport Klub 1)

09.00 Fudbal, Japanska liga: Kobe – Hirošima (Sport Klub 1)

11.00 Fudbal, Australijska liga: Pert Glori – Njukasl (Arena sport 1)

12.00 Fudbal, Španska 2. liga: Albasete – Elče (Sport Klub 4)

12.00 Fudbal, Španska liga: Valjadolid – Hetafe (Sport Klub 3)

12.00 Košarka, Turska liga: Bešiktaš – Bahčešehir (Sport Klub 2)

12.15 Fudbal, Holandska liga: PSV – De Grafšap (Sport Klub HD)

12.30  Fudbal, Serija A: Torino – Kaljari (Arena sport 3)

13.00 Fudbal, Čempionšip: Vigan – Norič (Sport Klub 1)

14.00 Fudbal, Španska liga: Atletik Bilbao – Rajo Valjekano (Sport Klub 4)

14.15 Košarka, Turska liga: Darušafaka – Banvit (Sport Klub 3)

14.30 Fudbal, Austrijska liga: Volfsburger – Austrija (Sport Klub HD)

15.00  Fudbal, Serija A: Sasuolo – Parma (Arena sport 4)

15.00  Fudbal, Serija A: Sampdorija – Đenova (Arena sport 3)

15.00 Tenis, finale: ATP Marakeš (Arena sport 2)

15.00 Fudbal, Serija A: Fjorentina – Bolonja (Arena sport 1)

15.00 Fudbal, Škotski Kup: Aberden – Seltik (Sport Klub 2)

15.05 Fudbal, Premijerliga: Kristal Palas – Mančester Siti (Sport Klub 1)

16.00 Fudbal, Švajcarska liga: Cirih – Jang Bojs (Sport Klub 3)

16.15 Fudbal, Španska liga: Sosijedad – Eibar (Sport Klub 4)

16.30 Košarka, Turska liga: Istanbul – Ankara (Sport Klub HD)

17.00 Fudbal, Francuska liga: Sent Etjen – Bordo (Arena sport 3)

17.30  Fudbal, Premijer liga: Liverpul – Čelsi (Sport Klub 1)

18.00 Fudbal, Češka liga: Slavija Prag – Sparta Prag (Arena sport 4)

18.00  Fudbal, Serija A: Kjevo – Napoli (Arena sport 2)

18.00 Košarka, VTB liga: Uniks – Zenit (Sport Klub HD)

18.00 Fudbal, Turska liga: Fenerbahče – Galatasaraj (Sport Klub 2)

18.30 Fudbal, Španska liga: Đirona – Viljareal (Sport Klub 3)

19.00 Fudbal, Hrvatska liga: Lokomotiva – Hajduk (Arena sport 3)

19.00 Košarka, ABA liga: Crvena zvezda – Budućnost (Arena sport 1)

19.20 Moto GP, SAD: Trka (Sport Klub 2)

20.00 Fudbal, Španska 2. liga: Las Palmas – Kadiz (Sport Klub 4)

20.00 Fudbal, Rumunska liga: Kluž – Steaua (Sport Klub 1)

20.30  Fudbal, Serija A: Frosinone – Inter (Arena sport 2)

20.30 Košarka, Evroliga (Ž): Ekaterinburg – Dinamo Kursk (Sport Klub 3)

21.00 Fudbal, Francuska liga: Lil – PSŽ (Arena sport 3)